Nespresso kapsułki Cafe intenso mushu coffee kapsułki do dolce gusto – 10 kapsułek (8435336202354)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Nespresso kapsułki
  • Kategoria: Kawa
  • Rodzaj: kapsułki

10 kapsułek kompatybilnych z systemem Dolce Gusto.

Cafe INTENSO – kawa palona i mielona zamknięta w kapsułce.

Za co cenisz kawę? Pewnie najmocniej za to,gromadzi kofeinę, która nie tylko dodaje energii,dodatkowo ulepsza koncentrację i nastrój. Jednak, by kawa spełniła swoją funkcję, to najlepiej, aby była po prostu intensywna. Polecamy Ci Café Intenso w komfortowych i kompatybilnych z systemem Dolce Gusto kapsułkach, z których prędko przygotujesz ulubiony napar w ekspresie ciśnieniowym. Zaletą Café Intenso jest też to, iż jest szczególnie aromatyczna i ma głęboki smak. Przekonaj się sam, czy również ją polubisz!

dedykowana do parzenia w ekspresach na kapsułki Nescafe Dolce Gusto®* każda porcja kawy zapakowana jest w specjalną hermetyczną kapsułkę, co umożliwia zachowanie pełnych cechy i walorów kawy, gwarantując idealny smak i aromat choćby po upływie wielu miesięcy.

Do przyrządzenia kawy używamy 40 ml wody.

Opakowanie zawiera 10 kapsułek x 7 g

Data ważności: 04.2020 r.

Miejsce produkcji: Hiszpania

Kategoria: kapsułki Dolce Gusto

GWARANCJA KOMPATYBILNOŚCI Z EKSPRESAMI DOLCE GUSTO®*

Kapsułki Nescafe Dolce Gusto naszych producentów przy korzystnym ich wykorzystaniu są kompatybilne z wszystkim modnymi ekspresami Nescafe Dolce Gusto®*. Zostały one opracowane pod kątem pełnej kompatybilności z systemem Nescafe Dolce Gusto®* i w trakcie całego procesu projektowania były testowane na wszystkich popularnych ekspresach wykorzystujących ten system w szczególności wyprodukowanych poprzez firmy: Krups, a także DeLonghi.

Podobne produkty w kategorii Kawa