Crema d'oro kawa ziarnista 1kg marki Dallmayr Ocena produktu:

od 40,50 PLN

oszczędzasz do 42%

  • Producent: Dallmayr
  • Kategoria: Kawa
  • Rodzaj: ziarnista
Oferty (5)
Opis produktu

Kawa ziarnista Crema dOro wytwarzana jest z pieczołowicie i dokładnie dostosowanej mieszanki najszlachetniejszych kawowych ziaren, które po subtelnym wypaleniu dają delikatną w smaku, jasną kawę typu "Crema" o specyficznym aromacie.

nadaje się wspaniale do picia w biurze, restauracji czy chocby domowym zaciszu. DallmayrCrema dOro to także wspaniały prezent, nadający się na każdą okazję! w głównej mierze oryginalny, ponieważ w Polsce takiej kawy nigdzie indziej Państwo nie dostaną, a po wtóre istotnie wyrafinowany.

Dallmayr Crema dOro wprost nadzwyczajnie nadaje się do przygotowania w konwencjonalny sposób jak również za pomocą ekspresów ciśnieniowych, kolbowych, przelewowych, kafetiery albo kawiarki. Opakowanie 1000 g.; Kawa ziarnista Crema dOro wykonana jest z pieczołowicie i skrupulatnie dostosowanej mieszanki najszlachetniejszych kawowych ziaren, które po subtelnym wypaleniu dają delikatną w smaku, jasną kawę typu "Crema" o oryginalnym aromacie.

nadaje się idealnie do picia w biurze, restauracji czy chocby domowym zaciszu. Dallmayr Crema dOro to także nieprzeciętny podarek, nadający się na każdą okazję! najczęściej oryginalny, ponieważ w Polsce takiej kawy nigdzie indziej Państwo nie dostaną, a po wtóre nad wyraz wyrafinowany.

Dallmayr Crema dOro wprost znakomicie pasuje do przygotowania w klasyczny sposób jak jeszcze za pomocą ekspresów ciśnieniowych, kolbowych, przelewowych, kafetiery albo kawiarki. Opakowanie 1000 g....

Podobne produkty w kategorii Kawa