Dallmayr Prodomo 500g kawa mielona, E6CD-915D2 Ocena produktu:

od 18,90 PLN

oszczędzasz do 91%

  • Producent: Dallmayr
  • Kategoria: Kawa
  • Rodzaj: mielona
Oferty (3)
Opis produktu
POWODEM PRZECENY JEST zniszczenie OPAKOWANIA - KAWA ROZHERMETYZOWANA (miękka)

Każda filiżanka pozwala delektować się szczególnym, unikalnym smakiem Dallmayr Prodomo. Jego tajemnicą są wykorzystane ziarna świeżo zerwanej kawy: wyłącznie z najdelikatniejszych roślin rosnących na płaskowyżach najkorzystniejszych regionów uprawnych świata. Z Etiopii pochodzą gatunki, które w szczególny sposób kształtują aromat kawy Dallmayr Prodomo.

Na płaskowyżach w Etiopii dojrzałe, czerwone ziarna kawy zrywane są niezmiennie od dawna z dziko rosnących krzewów kawowych albo na niedużych rolniczych plantacjach. Następnie w odpowiedni sposób są „myte”. Ale dopiero starannie odważone mieszanki tych etiopskich najlepszych kaw z wybornymi roślinami wyżynnymi z Azji, Afryki, Ameryki Środkowej i Południowej dają specyficzny smak kawy Dallmayr Prodomo.

Dallmayr Prodomo zawiera w pełni pobudzającą kofeinę, jednak w procesie palenia przez specjalne uszlachetnienie pozbawiona zostaje goryczy i wielu substancji drażniących. Ten ostrożny i naturalny cykl wydobywa z kawy trudno przyswajalne substancje, takie jak np. Wosk kawowy. Kończące cykl palenie wyciągające pełny aromat powoduje, że Dallmayr Prodomo daje największą rozkosz picia nawet tym, którzy typowo wrażliwie reagują na kawę.

Podobne produkty w kategorii Kawa