Lavazza Kawa ziarnista qualita rossa (8000070035898) Ocena produktu:

od 42,50 PLN

oszczędzasz do 40%

  • Producent: LAVAZZA
  • Kategoria: Kawa
  • Rodzaj: ziarnista
Oferty (5)
Opis produktu

Kawa ziarnista Lavazza ROSSA 1000g do ekspresu do kawy. Najistotniej oryginalnych i popularnych mieszanek Lavazza. Jej dynamiczny, czekoladowy aromat i pełny, aksamitny smak to świetny początek pełnego wrażeń dnia.

W postaci espresso, cappuccino czy latte macchiato, Lavazza Qualità Rossa choćby najistotniej wymagających koneserów kawy. Mieszanka Lavazza Qualità Rossa z najwyższej jakości ziaren, skrupulatnie wyselekcjonowanych z najlepszych upraw kawy na całym świecie.

cykl palenia to etap, na którym na scenę wkracza nasza pasja do kawy. Tę mieszankę znamionuje typowy, słodki zapach i delikatne czekoladowe nuty. Lavazza Qualità Rossa, będąca od ponad wieku ulubioną kawą Włochów, to jeden z najbardziej konwencjonalnych produktów wytworzonych przez mistrzów Lavazza.

To prawdziwy kawowy klasyk! Jest owocem naszej nieustającej pasji do komponowania rewelacyjnych mieszanek espresso, które na co dzień są dawką energii i radości dla naszych konsumentów. Parzona ręcznie, w ekspresie ciśnieniowym lub przez filtr – Lavazza Qualità Rossa smakuje za każdym razem tak samo świetnie.

Jednak dla maksimum przyjemności istotnie polecamy tę mieszankę jako bazę do cappuccino albo latte macchiato.

Podobne produkty w kategorii Kawa