CASIO CTK 2500 keyboard

chwilowy brak towaru

  • Producent: Casio
  • Kategoria: Keyboardy i syntezatory

Casio CTK-2500 Nowy model CTK-2500 zawiera nowoczesny tryb muzyki Dance Music Mode, jak też możliwość podłączenia aplikacji edukacyjnej Chordana Play zamieniając go tym samym w konkretny instrument do nauki, który każdego zachęci do ćwiczeń.

100 różnych rytmów zezwala na naukę gry w przeróżnych stylach muzycznych, a 50 rytmów Dance w każdym uwolni jego kreatywną stronę dzięki czemu granie nieprzystępnych współczesnych rytmów stanie się wyraźnie łatwiesze.

Lekcje krok po kroku pomogą w opanowaniu podstaw gry, podczas gdy możliwość podłączenia urządzenia smart i obsługa aplikacji edukacyjnej Chordana Play otwiera bezprecedensowe funkcje edukacyjne w swej klasie.

61 klawiszy 400 brzmień / 100 rytmów / 50 rytmów Dance Tryb muzyki Dance Music Mode NOWOŚĆ Kompatybilność z nową aplikacją edukacyjną Chordana Play NOWOŚĆ Nowy design NOWOŚĆ Funkcja lekcji USB to Host (do połączenia z komputerem) Wejście audio Pulpit w zestawie Zasilacz w zestawie Chordana Play Chordana Play to nowa aplikacja edukacyjna dzięki której nauka gry staje się jeszcze przyjemniejsza i łatwiejsza.

Graj jeden z 50 utworów załączonych do Chordana Play lub dodaj pliki MIDI. Tryb wizualizacji umożliwia wyświetlenie nut na ekranie urządzenia smart zanim trzeba je zagrać dzięki temu nauka staje się łatwiejsza i bardziej przewidywalna.

Możesz także podłączyć kompatybilny keyboard do smartfonu albo tabletu i ćwiczyć używając klawiszy instrumentu, a także lekcji krok po kroku. Więcej o aplikacji na stronie Aplikacja edukacyjna do podłączenia na urządzeniu przenośnym Kompatybilna z urządzeniem iPhone, iPad, a także z systemem operacyjnym Android progresywne przyłączanie instrumentu za pomocą kabla audio zamiast MIDI Łatwiejsze stosowanie keyboardów Tryb muzyki dance Dzieki nowemu trybowi Dance Music Mode poczujesz się jak prawdziwy DJ już po pierwszym dźwięku.

Funkcja Build-Up Play zezwala na wykorzystanie specyficznych dla muzyki Dance efektów dźwiękowych. Dzięki pięciu różnym efektom możesz w pełni oddać się muzycznej ekspresji i stworzyć wymarzoną muzykę.

Gra i zabawa jeszcze nigdy nie były tak blisko siebie. Nauka jeszcze nigdy nie była taka prosta. W instrumencie znajduje się 50 utworów, których możemy się nauczyć dzięki lekcjom krok po kroku. Traktując każdą krótką frazę jako osobną lekcję, można ją łatwiej zapamiętać.

Po zapamiętaniu jednej frazy możesz przejść do następnej. Funkcja lekcji pomaga opanować całe utwory przez łączenie fraz w całość. Wyświetlane na ekranie dłonie zezwalają na poprawne opalcowanie utworu dzięki temu mamy pewność, że nie uczymy się z błędami.

w dodatku aplikacja edukacyjna Chordana Play pozwala rozbudować bibliotekę o nowe utwory do nauki. Pętle, efekty i akordy zostały przypisane niskim klawiszom Jedyny tak progresywny tryb gry bazujący nie tylko na zmianie akordów umożliwia innowacyjną grę współczesnej muzyki tanecznej bez konieczności posiadania ogromnej wiedzy Nowa funkcja przystępna tylko w najnowszych modelach Specyfikacja: ilość klawiszy 61 Brzmienia 400 Rytmy 100 rytmów / 50 rytmów Dance USB do komputera USB to Host Zasilanie Zasilacz w pakiecie

Podobne produkty w kategorii Keyboardy i syntezatory