• Producent: Baseus
  • Kategoria: Klawiatury

Baseus Gamo podświetlana mechaniczna klawiatura dla graczy gamingowa

Do prowadzenia zwinnej i dynamicznej rozgrywki rewelacyjnie sprawdzi się gamingowa klawiatura Baseus GAMO One-Handed Gaming Keyboard. To gadżet, który obsługuje się tylko jedną ręką. Zagwarantuje to widocznie większą swobodę w sytuacji tradycyjnych rozwiązań, gdzie trzeba wprowadzić nieprzystępne kompozycje.

Strategicznie rozmieszczone klawisze (35 sztuk) są dostępne bez konieczności odrywania ręki. Komfortowo dosięgniesz je palcami, bez przesuwania całej rąk. Ten model jest mechaniczny, dedykowany graczom profesjonalistom i amatorom, którzy rozumieją, jak ważne dla jakości gry są poszczególne elementy komputera. Z pomocą tego gadżetu wyprzedzisz przeciwników, poprawisz swoją skuteczność, a także komfort zabawy.

Specyfikacja:

  • marka: Baseus
  • Materiał: PC + Silicone
  • Interfejs: typowe USB
  • rozmiar 245,4 mm x 150,2 mm x 39 mm
  • Kompatybilny z: GA01, WIN 2000/XP/ME/Vista/7/8/10/, Android, Linux, iP mobile phone system, iP computer system itp.

Klawiatura mechaniczna

Prezentowany model Baseus to klawiatura mechaniczna. Taka wersja raduje się obszernym uznaniem w środowisku, ponieważ oznacza długą żywotność, udoskonaloną czułość i dużą intuicyjność — wszystko, co niezbędne podczas gry. Ze względu na postępowe wyposażenie jej wartość może być wyższa konwencjonalnej klawiatury. Jednak taka inwestycja, ze względu na swoją długoterminowość, dla gracza bez wątpienia będzie opłacalna.

Mówiąc o długim używaniu możemy podeprzeć to tezą, iż klawiatura wytrzymuje do 50 milionów kliknięć. Zaawansowane technologicznie klawisze krystaliczne i mechaniczne dają standardowe wrażenie sekcyjne, a także gwarantują czysty dźwięk.

Designerski wygląd

Klawiatura nie tylko bezawaryjnie pracuje, ale też świetnie wygląda. Atrakcyjny jest sam rozkład klawiszy, a także występowanie obfitego przycisku na środku. Wyglądający jak joystick jest w rzeczywistości spacją.

Każdy gracz z pewnością doceni też oświetlenie LED, które zostało zastosowane w ten mechanizm. To 34 niezależne światła, które podświetlają rzeźbione laserowo nakładki na klawiaturze, dając w ten sposób niezwykły efekt wizualny. Oprócz pięknych wrażeń pełnią też funkcję ergonomiczną, a więc gwarantują ulepszone chłodzenie i podświetla gadżet w trakcie grania w nocy. Intensywność i sposób świecenia można samodzielnie regulować.

Wysoki komfort wykorzystywania

Użytkownicy tej postępowej klawiatury z całą pewnością zwrócą uwagę na jej użyteczny kształt. Towar o zakrzywionej linii zapewnia komfortowe podparcie rąk, która nie męczy się nawet w trakcie długiej rozgrywki. Silikonowy również ochronę przed poślizgiem. Został umieszczony także u dołu, żeby zabezpieczyć klawiaturę przed przesuwaniem się.

To czułe na dotyk akcesorium reaguje niemal natychmiast na wydawane polecenia. To zasługa projektu uwzględniającego oś satelitarną, zapewniającą równomierną siłę docisku.

KGO: 0,02 zł netto

Podobne produkty w kategorii Klawiatury