Sencor Klimator sfn 9011 sl Ocena produktu:

od 406,00 PLN

oszczędzasz do 23%

  • Producent: SENCOR
  • Kategoria: Klimatyzatory przenośne
Oferty (3)
Opis produktu

Cztery funkcje w jednym SENCOR SFN 9011SL to wielofunkcyjny wentylator łączący w sobie japońską tradycję i jakość i postępowość europejskiego biznesu. SENCOR SFN 9011SL proponuje aż cztery funkcje: letniego wentylatora, nawilżacza powietrza, schładzacza powietrza, a także funkcję jonizacji (efekt „świeżego powietrza po deszczu").

Trzy tryby pracy Wentylator SENCOR SFN 9011SL pracuje w trzech trybach. Użytkownik ma do wyboru tryb Normal, tryb Natural z funkcją „naturalnego wiatru", na który składa się kompozycja najróżniejszych prędkości oraz tryb Sleep, który minimalizuje ryzyka przeziębienia się podczas spania na skutek przeciągu.

komfortowy tryb Sleep Tryb Sleep umożliwia samoczynne, stopniowe przejście na najniższą szybkość w dwóch przypadkach: po 30 minutach pracy ze średniej szybkości oraz po 30 minutach pracy z wysokiej prędkości na średnią i po kolejnych 30 minutach na niską szybkość.

Regulacja prędkości Wentylator SENCOR SFN 9011SL charakteryzuje się mocą 110 W i może wiać z wydajnością do 1248,6 m3 na godzinę, z maksymalną szybkością powietrza 3,37 metry/s. Wentylator obszerny 5,5-litrowy zbiornik na wodę, filtr pyłowy z możliwością mycia, a także specjalny filtr wodny.

W skład zestawu wchodzą na dodatek dwa wkłady chłodzące. Nieskomplikowane sterowanie Do wentylatora SENCOR SFN 9011SL załączony jest pilot zdalnego sterowania, który zagwarantuje łatwą i wygodną obsługę. Za jego pomocą możemy wybrać jeden z 3 poziomów szybkości nawiewu: niską, średnią i wysoką, jak ponadto zaprogramować wentylator tak, by wyłączył się automatycznie ze wskaźnikiem pozostałego czasu (30 minut - 7,5 godz., w odstępach co 30 minut).

Maksymalny zasięg sygnału pilota zdalnego sterowania wynosi 6 m....

Podobne produkty w kategorii Klimatyzatory przenośne