Armia T34/85 Rudy 530 klocków

chwilowy brak towaru

  • Producent: Cobi
  • Kategoria: Klocki dla dzieci
  • Liczba elementów: 530
  • Grupa wiekowa: 7+
  • Kod Producenta: Armia T34/85 Rudy 530 el.

znany czołg T34/85 - RUDY z polskiego serialu „Czterej Pancerni i pies” wydany na licencji Telewizji Polskiej. Przygody załogi Rudego 102 i psa Szarika śledzili widzowie wielu krajów Bloku Wschodniego.

Odważni bohaterowie wychodzili cało z wielu opresji, ucząc młodych widzów, że przyjaźń i odwaga potrafią przezwyciężyć niemało trudności. Serial miał także funkcję propagandową ukazująć szlachetność i braterstwo Armii Czerwonej.Model czołgu T34/85 Rudy 102 z oznaczeniami Ludowego Wojska Polskiego ma niemało ruchomych elementów a w tym: gąsienice i koła, obrotową wieżę, otwierane włazy oraz lufę, którą można poruszać w pionie.

W zestawie znajdziesz figurki bohaterów serialu: Gustlika, Wichury, Grigorija i Janka i psa Szarika.- 530 wysokiej jakości elementów,- produkowane w UE przez producenta z ponad 20-letnią tradycją,- spełniają normy bezpieczeństwa dotyczące produktów dla dzieci,- w pełni kompatybilne z innymi markami klocków konstrukcyjnych,- klocki z nadrukami nie odkształcają się i nie bledną w czasie zabawy czy pod wpływem temperatury,- czytelna i instynktowna instrukcja oparta na rysunkach i ikonach,- cztery figurki żołnierzy i figurka psa,- wymiary modelu (dł x sz x wys): 29,5 cm (11.61”) x 11,5 cm (4.53”) x 9,5 cm (3.74”).liczba klocków: 530Ilość figurek: 5Wiek: 7+

Podobne produkty w kategorii Klocki dla dzieci