Klocki LEGO Minifigures. 71024 Seria Disney 2 Ocena produktu:

od 13,06 PLN

oszczędzasz do 30%

  • Producent: Lego
  • Kategoria: Klocki dla dzieci
  • Kod Producenta: 71024
Oferty (3)
Opis produktu

Sięgnij po kolekcję Disney 2 minifigurek LEGO i poczuj magię!Minifigurki z serii 71024 seria Disney 2 wzbogacą każdy pakiet LEGO, otwierając nowe możliwości zabawy. Ta limitowana edycja minifigurek z maja 2019 r.

posiada szereg magicznych postaci Disneya. Są to: klasyczny Miki, klasyczna Minnie, Herkules, Jack Skellington, Sknerus McKwacz, Hyzio, Dyzio, Zyzio, Chip, Dale, Dżasmina, Dżafar, Hades, Elsa, Anna, Sally, Edna i Mrożon.

Każda minifigurka Disneya znajduje się w zamkniętym opakowaniu o nieznanej zawartości z co najmniej jednym akcesorium, ulotką kolekcjonerską oraz oryginalną podstawką do ekspozycji. Każda z kolekcjonerskich minifigurek LEGO w tej serii jest dostarczana z co najmniej jednym akcesorium, ulotką kolekcjonerską, a także oryginalną podstawką do ekspozycji.

18 minifigurek LEGO z limitowanej edycji otworzy Ci drzwi do magicznego świata Disneya, a także pozwoli stworzyć własne wersje najkorzystniejszych przygód! W serii odszukasz świeże kostiumy i akcesoria (nowości na maj 2019 r.), takie jak kapelusze konwencjonalnego Mikiego i Minnie, pudełko z prezentem Jacka Skellingtona, turban i zbroja Dżafara, a także znikomy ptaszek Dżasminy.

Minifigurki z serii Disney 2 wzbogacą każdy pakiet LEGO, otwierając świeże możliwości zabawy. Dla zabawy lub uzupełnienia serii możesz także wymieniać się minifigurkami ze znajomymi. UWAGA: Każdy z tajemniczych woreczków zawiera jedną z 18 postaci Disneya tworzących tę serię.

Niestety nie możemy spełnić próśb o określone minifigurki. Przy zakupie kilku opakowań o nieznanej zawartości możesz otrzymać dwie lub więcej identycznych minifigurek.

Podobne produkty w kategorii Klocki dla dzieci