Honda GCV 160 Ocena produktu:

od 2199,99 PLN

oszczędzasz do 45%

  • Producent: Honda
  • Kategoria: Kosiarki spalinowe
Oferty (5)
Opis produktu

Układ pozwala wybrać między napędem na 2 koła albo na 4 koła, 52 cm, napęd silnikowy, kosiarka 4 w 1, napęd 2 x 4. Napęd 2 x 4 został zastrzeżony przez producenta MA.RI.NA. Specjalny podnoszony nóż gwarantuje dobre napełnienie kosza.

Jest to jedyny system, który pozwala użytkownikowi zdecydować przy pomocy dwóch dźwigni, czy pracować z napędem na dwa koła, czy z napędem na wszystkie koła. 4-Maxi 52 to 4 typy koszenia: kosz, wyrzut tylny, wyrzut boczny i mulczowanie.

Korpus stalowy o grubości 2,8 mm, ocynkowane metalowe koła z uszczelnionymi, podwójnymi łożyskami. Specjalny podnoszony nóż zapewnia prawidłowe napełnienie kosza. Składany, użyteczny uchwyt ze wzmocnieniem i zderzakiem chroniącym podwozie przy uderzeniu w przeszkody.

Dwie profesjonalne przekładnie z aluminiową obudową i kołami zębatymi z brązu. Centralna regulacja wysokości, jeden ruch jednej dźwigni podwyższa kosiarkę do żądanej wysokości. Wszystkie części zamienne są zawsze dostępne, konserwacja i obsługa jest prosta.

Zaleca się jednak wykonanie rocznego przeglądu w mistrzowskim warsztacie. Na czas zimowego przechowywania zaleca się opróżnienie zbiornika paliwa, by uniknąć osadów, które ograniczą sprawność silnika i utrudnią uruchomienie....

Podobne produkty w kategorii Kosiarki spalinowe