• Producent: Gorenje
  • Kategoria: Kostkarki

Kostkarka do lodu GORENJE IMC1200B Kompaktowa kostkarka do lodu. Świetna do biura, zastosowań domowych, a także gastronomicznych. Do wytworzenia kostek starczy wlanie wody i naciśnięcie jednego przycisku.

Kostkarka sensor wyłączający pracę urządzenia w przypadku braku wody oraz detektor wstrzymujący pracę w przypadku przepełnienia komory na kostki lodu. Kostkarka tworzy do 12 kg świeżego lodu na dzień co sprawia, że nie masz problemu z koktajlami i drinkami dla rodziny i wszystkich kupujących was gości.

zawsze gotowi do miłego spędzenia czasu! Już po około 10 minutach masz do dyspozycji pierwszych 10 kostek a następnych 50 po godzinie. W ciągu dnia możesz posiadać nawet 12 kg kostek. Kiedy Ci trzeba mieć szybko lód w kostkach po prostu wlej wodę i uruchom urządzenie!

Żeby posiadać do dyspozycji kostki lodu po prostu napełnij pojemnik wodą i wybierz wymiar kostek lodu - maly albo spory. Już po chwili maszyna samoczynnie zacznie wyrzucać kostki jak pociski. Kostkarka Gorenje jest lekka i funkcjonalna, nieprzeciętna jednocześnie w domu jak i na kempingu czy w biurze.

Pojemnik zmieści 2,2 litra wody. Wskaźnik poziomu wody i wypełnienia pojemnika z kostkami zasygnalizuje zbyt małą ilość wody czy brak miejsca na kostki lodu. Kostkarka jest nietrudna w czyszczeniu. W dolnej części podstawy ma odprowadzenie wody by można było prosto ją opróżniać.

iż wnętrze zostanie przetarte szmatką i urządzenie jest czyste i przygotowane do następnego wykorzystania....

Podobne produkty w kategorii Kostkarki