• Producent: Klarstein
  • Kategoria: Kostkarki

Zgrabne, krystalicznie czyste kostki lodu można teraz otrzymać za jednym naciśnięciem przycisku: za pomocą maszyny do kostek lodu Klarstein Kristall wyczarujesz chłodne napoje na gorące party! Czy to koktajle, long drinki, czy też inne napoje gaszące pragnienie, drinki te będą wspaniałe dopiero po właściwym schłodzeniu.

Kostkarka do lodu Klarstein Kristall zaopatrzy napoje w zgrabne kostki z niemal przezroczystego kryształowego lodu. Ten niewielki pakiet chłodniczy jest w stanie wyprodukować 15 kg kostek lodu w ciągu 24 godzin, dostarczając poprzez całą dobę lodowych orzeźwiaczy.

wystarczy napełnić 2,5-litrowy zbiornik wodą, wybrać żądany rozmiar kostki lodu i gotowe: Po 27 minutach mamy już pierwsze kostki, pokaźniejsze potrzebują 30 min. Co 20 albo 23 minuty, kostki lodu trafiają do 600-gramowego pojemnika, czekając na odpowiednie zastosowanie.

Pojemnik z przejrzystym lodem można wyjmować, by ułatwić rozdzielanie kostek. Obsługa kostkarki jest bardzo prosta - ustawień można szybko dokonać za pośrednictwem kilku przycisków. Duża wydajność nie musi przy tym oznaczać dużego sprzętu!

Maszyna do produkcji kryształowo transparentnych kostek lodu Klarstein Kristall jest minimalna i ma wyjątkowo wąski zarys, dzięki temu zmieści się na najmniejszym blacie i w najmniejszej piwnicy imprezowej. Kostki lodu na start!

Kostkarka do lodu Klarstein Kristall to nieduży pakiet mocy dla lodowato zimnych napojów orzeźwiających.