• Producent: Klarstein
  • Kategoria: Kostkarki

Lodowe orzeźwienie: kostkarka do lodu Klarstein Lannister zaopatrzy gorące party w chłodne napoje! Koktajle, long drinki i zwykłe napoje zyskują rewelacyjny smak dopiero po odpowiednim schłodzeniu. Kostkarka do lodu Klarstein Lannister pozwoli zaopatrzyć napoje we właściwe kostki lodu.

Maszyna produkuje maks. 10 kg kostek lodu w ciągu 24 godzin, dostarczając lodowatej świeżości poprzez kolistą dobę. Wystarczy wypełnić 1,1 litrowy zbiornik z wodą, wybrać żądany wymiar kostki lodu, żeby po 10 minutach otrzymać pierwsze kostki.

wpadają one do zasobnika w 8-minutowym takcie i pozostają w nim aż do optymalnego ich wykorzystania. Maszynę do kostek lodu obsługuje sięprzy pomocy kliku przycisków i wyświetlacza. Zintegrowany minutnik umożliwia włączanie i wyłączanie zaprogramowanej produkcji lodu - nieprzeciętna rzecz ułatwiająca przygotowanie domowego przyjęcia.

Imponująca skuteczność nie musi przy tym oznaczać znacznego sprzętu! Kostkarka do lodu Klarstein jest śladowa i niezwykle smukła, dzięki czemu stanie na wysokości zadania na najmniejszym blacie i w drobnym pomieszczeniu. Pora na kostki lodu!

Kostkarka do lodu Klarstein Lannister to nieznaczny komplet energii ukryty w lodowato orzeźwiających drinkach. Dostępne odcienie: c zarny, biały (pozycja 10030922)