• Producent: Klarstein
  • Kategoria: Kostkarki

Maszyna do kostek lodu Powericer producenta Klarstein jest urządzeniem, które rewelacyjnie stanie na wysokości zadania w trakcie znikomych i przeciętnych imprez, pracując w tle i zaopatrując na bieżąco w świeże kostki lodu. Urządzenie, które z powodzeniem ustawić można w kuchni czy na bufecie produkuje kostki lodu w trzech przeróżnych rozmiarach, w ciągu 24 jest w stanie wyprodukować 15 kg kostek lodu.

Agregat o mocy 180 Watt pracuje w porównaniu z innymi urządzeniami tego typu niezwykle cicho nie zakłócając rozmów uczestników imperezy. Obsługa maszyny do kostek lodu Powericer producenta Klarstein jest prosta, wystarcza do tego transparentna armatura z dwoma przyciskami.

szerokie okienko od góry urządzenie zezwala na sprawdzenie zawartości. Siła robocza maszyny do kostek lodu marki Klarstein - dokument TÜV-GS i nie pozostawia oczywiście żadnego nieprzyjemnego posmaku na kostkach lodu.

Oznacza to, że obicie wewnętrzne oraz system pomp wytworzone są z tworzyw nie wpływających na smak lodu. Łukowata pokrywa ze stali szlachetnej jest nieskomplikowana w czyszczeniu i zajmuje niedużo miejsca.

Podobne produkty w kategorii Kostkarki