Profi Cook PC-EWB1079 Ocena produktu:

od 670,00 PLN

oszczędzasz do 7%

  • Producent: Profi Cook
  • Kategoria: Kostkarki
Oferty (2)
Opis produktu

Niemiecka trwałość i jakość Profesjonalna kostkarka do lodu niemieckiej firmy Profi Cook. Produkty tej formy to gwarancja najkorzystniejszej jakości w cenie przystępnej dla każdego. Wszystkie urządzenia Profi Cook spełniają najwyższe normy pod względem bezpieczeństwa wykorzystywania oraz dopuszczenia do kontaktu z żywnością.

Możemy być pewni,otrzymujemy sprzęt najwyższej jakości. Pierwsze kostki lodu już po 10 minutach Kostkarka do lodu Profi Cook model PC-EWB 1079 to w pełni kompaktowa kostkarka, która nie wymaga instalacji ani zasilania w wodę.

znakomicie spełni oczekiwania do prędkiego przygotowaniu kostek lodu. Starczy przycisnąć jeden przycisk a w zaledwie 10 minut otrzymamy blisko 9 kostek lodu. To wystarczająca ilość do schłodzenia, co najmniej 2-3 napojów.

Kostkarka jest w stanie wytworzyć w ciągu 24 h od 10 do 15 kg lodu. Posiada zbiornik na wodę o pojemności 1,7 litra. Szczególnie prosta w obsłudze Ta łatwa kostkarka jest nad wyraz komfortowym rozwiązaniem jednocześnie w domu, w biurze czy na przykład na kempingu.

Profi Cook PC-EWB 1079 pozostała zaopatrzona w 3 lampki kontrolne LED oraz sygnał dźwiękowy informujący, kiedy zbiornik na lód jest pełny oraz kiedy trzeba napełnić zbiornik na wodę. Kostkarka wbudowany tryb energooszczędny, który automatycznie wyłącza urządzenie po zakończeniu programu.

Na wyposażaniu znajduję się również łopatka do lodu....