Gorenje R506 Ocena produktu:

od 319,99 PLN

  • Producent: Gorenje
  • Kategoria: Krajalnice
  • Moc: 150 W
  • Maksymalna grubość krojenia: 15 mm
Oferty (2)
Opis produktu

Oszczędność czasu Krajalnica elektryczna firmy Gorenje to najwyższa jakość wykonania i gwarancja niezawodności. To urządzenie na pewno przyda się w każdym domu, a zwłaszcza w większej rodzinie. Jej progresywny design i stylistyka w kolorze inox, wspaniale wkomponuje się w każdą kuchnię.

solidna budowa Krajalnica Gorenje R506E zbudowana została z połączenia stali, a także plastiku. Ma metalową obudowę, a także metalową szynę prowadzącą, a nóż został wytworzony ze stali nierdzewnej. Stabilność urządzenia podczas pracy gwarantują gumowane, przeciwpoślizgowe nóżki.

Oszczędność żywności Dzięki krajalnicy Gorenje R506E możesz cieszyć się perfekcyjnie pokrojoną wędliną czy serem. Krajalnica ma moc 150 W. Umożliwia płynną regulację grubości krojenia w zakresie od 0 do 15 mm.

wykorzystywanie krajalnicy podczas przygotowywania elementów do posiłków to typowo oszczędność żywności i minimalizacja resztek. Dzięki Gorenje R506E możesz pokroić skrupulatnie cały kawałek wędliny tak, żeby pozostawić jak najmniejszy ostatni kawałek....

Podobne produkty w kategorii Krajalnice