Gotie GSM150 Ocena produktu:

od 189,00 PLN

  • Producent: Gotie
  • Kategoria: Krajalnice
  • Moc: 150 W
Oferty (3)
Opis produktu

Krajalnica GOTIE GSM-150 to bezusterkowe rozwiązanie, które umożliwi samodzielne krojenie w domu chleba, sera czy wędlin. Dzięki niej możliwe jest kupowanie produktów w pełni, przez co dłużej zachowają świeżość.

zaopatrzona jest w dwa trwałe, istotnie ostre, wymienne noże produkowane ze stali rdzoodpornej: jeden asygnowany jest do pieczywa, drugi do pozostałych produktów. PŁYNNA REGULACJA Krajalnica GOTIE pokaźny zakres regulacji grubości krojenia, od 1 mm do aż 15 mm.

dzięki czemu zezwala na cięcie zróżnicowanych produktów i proste osiągnięcie oczekiwanych rezultatów, od nad wyraz cienkich plasterków szynki czy sera aż po grube kromki chleba. Bezstopniowa regulacja grubości, a także trzy szybkości obrotowe usprawniają przypasowanie optymalnego ustawienia.

NAJWYŻSZA ERGONOMIA Naszą filozofią jest sprawić, by korzystanie z urządzeń GOTIE było komfortowe i przyjemne. Wysoka jakość użytych składników zagwarantuje wygodny montaż i demontaż. Za sprawą sporych, ergonomicznych przycisków obsługa jest prosta i bezproblemowa.

Składana podstawa usprawnia przechowywanie. PonadczasowY DESIGN Współczesny sprzęt kuchenny ma być nie tylko funkcjonalny, lecz musi na dodatek charakteryzować się wyszukanym wyglądem. Projektując urządzenia GOTIE dbamy o to, aby ich design był oryginalny i nowoczesnygenialnie wtapiały się w kuchenny ekosystem i stanowiły jego integralne elementy.

konwencjonalna biel z pomarańczowymi akcentami czyni wygląd urządzenia nietuzinkowym. BEZPIECZEŃSTWO głównie Wszystkie urządzenia GOTIE wytworzone są z tworzyw bezpiecznych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i wolnych od szkodliwych związków, w tym bisfenolu A.

nowoczesne, trwałe silniki sprzętów GOTIE posiadają szereg zabezpieczeń. Dodatkowo krajalnica GOTIE wyekwipowana jest w blokadę uniemożliwiającą uruchomienie urządzenia w nieprawidłowy sposób. GWARANCJA produktywnEJ OBSŁUGI Z GOTIE nie musisz martwić się o dostępność części zamiennych i serwisu.

Do każdej z naszych wyciskarek możesz dokupić wszelkie potrzebne akcesoria. Jeśli masz wątpliwości co do dobrześci pracy urządzenia, skontaktuj się z nami – sztab ludzi dba o szybką i sprawną obsługę.

konkretnym atutem GOTIE jest pełny serwis door-to-door – jeśli twój sprzęt ulegnie awarii, wystarczy, iż zgłosisz nam ten fakt. My zajmiemy się resztą – zamówimy kuriera po odbiór urządzenia, przeprowadzimy jego serwis i dostarczymy kurierem pod wskazany adres....

Podobne produkty w kategorii Krajalnice