Sencor SFS-4050 Ocena produktu:

od 219,00 PLN

oszczędzasz do 12%

  • Producent: Sencor
  • Kategoria: Krajalnice
  • Moc: 150 W
  • Maksymalna grubość krojenia: 15 mm
  • Minimalna grubość krojenia: 1 mm
Oferty (7)
Opis produktu

Dla miłośników kanapek Twoja rodzina i bliscy uwielbiają kanapki? Krojenie szynki, kiełbas, serów i chleba nożem jest jednak uciążliwe i nie zawsze uda się pokroić produkt na równe, smakujące wszystkim cienkie plasterki.

Uniwersalna krajalnica producenta SENCOR SFS 4050SS jest jednak wyśmienitym rozwiązaniem, pozwalającym na przygotowanie nieprzeciętnych kanapek. Jest to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdej kuchni, w której krojenie różnych produktów na plastry jest codziennością.

Niskie zużycie energii Krajalnica SFS 4050SS to urządzenie o mocy 150 W. Jest to wystarczająco dużo, by zasilić urządzenie i pozwolić na krojenie świetnych plasterków Twoich ulubionych produktów. Ta drobna moc urządzenia jednak przekłada się na wyjątkowo niskie zużycie prądu.

znaczne możliwości krojenia SFS 4050SS firmy SENCOR została wyposażona w obrotowy regulator grubości krojenia, dzięki temu możesz ustawić zakres grubości od 0 do 15 mm. W ten sposób bez trudu pokroisz chleb na pokaźne, smaczne kromki, a swoją ulubioną szynkę i ser na cieniutkie plasterki.

Zamontowane w krajalnicy podajnik dociskowy i prowadnica zapobiegną przesuwaniu się żywności i pozwolą Ci pokroić bez problemu nawet twarde, śliskie, jak i miękkie produkty. Łatwość utrzymania higieny Krajalnica producenta SENCOR jest prosta w utrzymaniu czystości.

Została wyprodukowana ze stali rdzoodpornej, a większość komponentów tworzących urządzenie można bez trudu rozmontować. Pozwala to na dokładne umycie i oczyszczenie krajalnicy z resztek jedzenia. Bezpieczeństwo wykorzystywania Boisz się, iż nie będziesz umiał w pełni obsłużyć krajalnicy SFS 4050SS? Nie martw się, do zestawu dołączona została instrukcja w języku polskim, która pozwoli Ci na staranne zapoznanie się z mechanizmem pracy maszyny.

dodatkowo krajalnica ta została zaopatrzona w ochraniacze na palce i kciuk i, wcześniej wspomnianą, prowadnice. Wszystkie te elementy zapewniają bezpieczeństwo działania urządzenia. Idealnie rozwiązanie SFS 4050SS jest urządzeniem, które bez dwóch zdań przekona do siebie dużo gospodyń domowych oraz firmy cateringowe i gastronomiczne.

Krojenie z pomocą prezentowanej krajalnicy jest dziecinnie proste, a do tego staranne. Jest to jeszcze dodatkowa oszczędność pieniędzy oraz ekologiczne rozwiązanie....

Podobne produkty w kategorii Krajalnice