Krople Hyal Drop Multi Krople d/oczu/soczew.nawil Ocena produktu:

od 29,99 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: DR. GERHARD MANN CHEM-PHARM FABRIK GMBH
  • Kategoria: Leki na wzmocnienie wzroku i słuchu
  • Postać: krople
Oferty (3)
Opis produktu

Krople do oczu Hyal-Drop multi nawilżą i przyjemnie odświeżą powierzchnię Twoich oczu, a tym samym na długo złagodzą objawy suchego oka. Jeśli więc męczy się pieczenie, zaczerwienienie oka lub uczucie piasku w oku, sprawdź to nowoczesne rozwiązanie i zadbaj o swój powszedni komfort.

Ochrona przed infekcjami i mikrourazami - regularne stosowanie kropli do oczu zmniejsza ryzyko infekcji narządu wzroku i mikrourazów. Aspekt ten jest istotnie ważny u osób korzystających z soczewek kontaktowych.

Błyskawiczne nawilżenie oczu - dzięki licznym i dokładnie dopasowanym substancjom nawilżającym krople w zaledwie kilka sekund od aplikacji przywracają oczom korzystną wilgotność, eliminując tym samym problem ich suchości i zaczerwienienia.

Bez konieczności zdejmowania soczewek - krople możesz aplikować dodatkowo wtedy, kiedy masz już założone soczewki. I dotyczy to równocześnie miękkich, jak i twardych szkieł kontaktowych. Lepszy aplikator - samodzielna aplikacja kropli do oczu może sprawiać problemy.

Twórcy Hyal-Drop Multi wiedzą o tym, dlatego swój towar wzbogacili o łatwiejszy w obsłudze aplikator, który dozuje liczba preparatu jeszcze lepiej przypasowaną do pojemności worka spojówkowego. Brak konserwantów - skład opisywanych kropli do oczu pozbawiony jest jakichkolwiek środków konserwujących, dzięki temu jest trafny dla alergików i osób o wrażliwych oczach.

Możliwość przedłużonego stosowania - typowe krople do oczu mogą być użytkowane poprzez maksymalnie cztery tygodnie od otwarcia. Hyal-Drop Multi są jeszcze komfortowojsze, bo służą nawet przez dwanaście tygodni, bez najmniejszego ryzyka infekcji i podrażnień.

Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: postępowe rozwiązanie zastrzeżonego mechanizmu z pompką powoduje, iż krople Hyal-Drop multi odpowiadają na współczesną wzmożoną potrzebę rozwiązania problemu nawilżania oczu.

Wielu osobom samodzielne wpuszczanie kropli do oka sprawia problem. Pojemniczek do kropli Hyal-Drop multi został zaprojektowany tak, żeby maksymalnie ułatwić i uskutecznić aplikację preparatu. Dzięki temu błyskawicznie i bezproblemowo uda ci się samodzielnie wpuścić krople do oka.

Preparat znakomicie sprawdzi się u osób, których oczy są suche i podrażnione. Krople można stosować w dodatku w przypadku nadmiernego łzawienia. Naturalne substancje nie podrażnią choćby szczególnie wrażliwego oka.

Zmęczone oczy mogą skutecznie zniżyć nasz komfort i pogorszyć samopoczucie. Pieczenie i ból oczu to uciążliwe objawy, które nie pozwalają skoncentrować się na codziennych obowiązkach, rozpraszają nas i powodują, że czujemy się zmęczeni.

Naszym sprzymierzeńcem, który skutecznie zniweluje te objawy, są krople do oczu Hyal-Drop multi. Bez obaw można stosować je tak często, jak istnieje potrzeba. Charakterystyka kropli do oczu Hyal-Drop multi: Dbanie o narząd wzroku powinno należeć do powszednich czynności, realizowanych każdego dnia.

Dotyczy to istotnie tych osób, które posiadają suche, wrażliwe oczy, i które niejednokrotnie przebywają w klimatyzowanych pomieszczeniach. Przesuszone oczy mogą być dodatkowo konsekwencją przyjmowania niektórych leków albo oddziaływaniem dymu papierosowego.

także zanieczyszczone środowisko może wydajnie obniżyć nasz komfort widzenia i sprawić, iż oczy staną się zaczerwienione i podrażnione. Krople Hyal-Drop multi pozwolą ci poczuć ulgę, nawilżą oko i sprawią, że będzie wyglądało na wypoczęte.

Niewątpliwą zaletą preparatu jest to,użytkowany może być na dodatek przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Wystarczy zaaplikować je w trakcie noszenia soczewki (dotyczy to zarówno soczewek miękkich, jak i twardych).

elementy, które wykorzystano do stworzenia kropli Hyal-Drop multi, zadbają o to,osiągalne było dłuższe odczuwanie komfortu, choćby w trakcie wielogodzinnego noszenia soczewek. Atrybuty kropli do oczu Hyal-Drop multi: krople Hyal-Drop multi nie zawierają konserwantów, mogą być wykorzystywane poprzez 12 tygodni po otwarciu, zawierają kwas hialuronowy, naturalny biopolimer, obecny w strukturze ludzkiego oka i łzach, mogą być wykorzystywane długotrwale, nadają się do wszelkich rodzajów soczewek kontaktowych, są bardzo proste i bezpieczne w użyciu.

Skład: kwas hialuronowy 0,24%, woda jałowa, chlorek sodu, chlorek potasu, wodorofosforan sodu dwunastowodny, diwodorofosforan dwuwodny. Krople do oczu przystępne są też w pakiecie: Hyal-Drop multi 10 ml komplet 2 szt.