Amica AMMF20M1B

chwilowy brak towaru

  • Producent: Amica
  • Kategoria: Kuchenki mikrofalowe
  • Kolor: czarny

Kuchenka mikrofalowa AMMF20M1B

MultiWaves System
lubisz lazanię, jednak niejednokrotnie zdarzało Ci się, że w trakcie podgrzewania w mikrofali potrawa spiekła się z zewnątrz, a w środku wciąż była zimna? Z kuchenką mikrofalową Amica zyskasz pewność, że Twoja lazania zawsze będzie genialna. Wszystko dzięki kilku punktom emisji mikrofal, które w połączeniu z obrotowym talerzem, pozwalają równomiernie podgrzać całą potrawę, równocześnie na zewnątrz, jak i w środku.

Rozmrażanie czasowe
Musisz szybko przygotować pokaźniejszą porcję mięsa, ale mięso jest zamarznięte? Nie przejmuj się. Ustaw czas rozmrażania, a mikrofala Amica błyskawicznie rozmrozi potrawę. Bez konieczności długofalowego rozmrażania, które dodatkowo łączy się z rozwojem bakterii. Zawsze na czas.

5 poziomów mocy

Poziom mocy w kuchenkach mikrofalowych można ustawić w zależności do tego, jaką potrawę chcemy przygotować i ile mamy na to czasu. Oprócz poziomu maksymalnego, średniego, niepokaźnego i utrzymania w stanie podgrzania, szczególnie {pomocn|przydatn)a jest funkcja czasowego rozmrażania.

Obrotowy talerz
Zapewni równomierne podgrzanie potrawy. Sprawi, że Twoje danie zawsze będzie idealnie podgrzane na zewnątrz, w środku i na spodzie. Smacznego!

Podobne produkty w kategorii Kuchenki mikrofalowe