Samsung ME83M Ocena produktu:

od 369,00 PLN

oszczędzasz do 6%

 • Producent: Samsung
 • Kategoria: Kuchenki mikrofalowe
 • Ilość poziomów mocy: 10
 • Pojemność: 23 l
 • Wysokość: 27 cm
 • Szerokość: 48.9 cm
 • Głębokość: 33.9 cm
 • Sterowanie: elektroniczne
 • Kierunek otwierania: w lewo
 • Wyświetlacz elektroniczny: tak
 • Zegar czasu rzeczywistego: tak
 • Moc: 800 W
Oferty (6)
Opis produktu

WYBRANE atrybuty Ceramic Inside™ gotuj zdrowo i smacznie EKONOMICZNA design porównaj produkty WYBRANE właściwości powłoka Ceramic Inside™ Antybakteryjna powłoka z emalii ceramicznej uniemożliwia nie tylko zarysowaniom, ale także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych zapachów.

System TDS System Potrójnej Dystrybucji to gwarancja równomiernej dystrybucji ciepła z trzech punktów, co sprawia, iż potrawy są idealnie przygotowane do spożycia. Samoczynne rozmrażanie błyskawiczne rozmrożenie żywności przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich wartości odżywczych.

Podgrzewaj, rozmrażaj, Gotuj! Dzięki kuchence mikrofalowej o mocy 800 W błyskawicznie przygotujesz obiad lub kolację. Pojemność 23 l, a także automatyczne programy podgrzewania i rozmrażania elementów, bez dwóch zdań ułatwią przyrządzenie jedzenia.

Nie musisz już spędzać godzin w kuchni - wystarczy kilka minut, by przygotować smaczny posiłek. Antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ stosowana poprzez Samsung powłoka Ceramic Inside™ gwarantuje higienę i łatwą pielęgnację urządzenia.

bezproblemowo pozbędziesz się tłustych i zaschniętych zabrudzeń. Nie musisz również martwić się o bakterie i nieprzyjemny zapach. Technologia przy pomocy, której tworzone jest wnętrze kuchenki jest podobna do użytkowanej przy wyrabianiu wysokiej jakości ceramiki.

To powoduje, iż urządzenie jest trwalsze, bardziej wytrzymałe na zużycie i zarysowania. Ochrona antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ zastosowana w kuchence Samsung uniemożliwia rozwojowi bakterii* co zostało potwierdzone badaniami.

* Testy przeprowadzone w niemieckim Instytucie w Hohenstein. Wytrzymałość na zadrapania Dzięki powłoce z emalii ceramicznej wnętrze kuchenki jest 7 x bardziej odporne na zadrapania i rdzę w kontraście do innych tego typu sprzętów.

Łatwość czyszczenia Wnętrze jest gładkie i trwałe, a jego czyszczenie nieskomplikowane i wygodne, co zezwala na zachowanie nieskazitelnej czystości. Brak przebarwień Tłuszcz i wysoka temperatura mogą odbarwić wnętrze kuchenki mikrofalowej.

warstwa z emalii ceramicznej temu zapobiega. Gotuj zdrowo i smacznie doskonały efekt za każdym razem. System Potrójnej Dystrybucji żeby Twój posiłek był za każdym razem świetnie przygotowany, urządzenie zaopatrzone jest w system TDS (Triple Distribution System).

Mikrofale rozprowadzane są po kuchence z trzech punktów, gwarantując równomierne podgrzanie produktów. Ciesz się wyśmienicie przygotowanymi daniami dzięki TDS. Szybkie podgrzewanie potraw. Auto Reheat Kuchenka mikrofalowa posiada 3 programy prędkiego podgrzewania posiłków.

To ergonomiczne rozwiązanie, z którego warto korzystać, gdy chcemy prędko odgrzać gotową potrawę. Bez utraty smaku. Prędkie, samoczynne rozmrażanie 3 programy umożliwiają natychmiastowe rozmrożenie komponentów, jak ponadto całych potraw z zamrażalnika!

dzisiaj już nie musisz pamiętać o wcześniejszym wykładaniu mięs, ciast czy innych zamrożonych artykułów. Najważniejsze jest j...

Podobne produkty w kategorii Kuchenki mikrofalowe