• Producent: Samsung
  • Kategoria: Kuchenki mikrofalowe
  • Ilość poziomów mocy: 6
  • Pojemność: 23 l
  • Wysokość: 27 cm
  • Szerokość: 48.9 cm
  • Głębokość: 39.2 cm
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Moc: 800 W

Najwyższej klasy wzornictwo
Nowa kuchenka mikrofalowa MW3100H Solo / Grill eksponuje się wysmakowanym, najwyższej jakości wzornictwem, które genialnie pasuje do każdej postępowej kuchni. Przezroczysty czarny uchwyt Crystal Gloss™ i pokrętło tworzą dopracowaną całość. Na jasnoniebieskim wyświetlaczu można z łatwością odczytać ustawienia i bieżącą godzinę, co pokaźnie usprawnia obsługę urządzenia.

Poszanowanie dla naturalnego wyglądu i smaku
W mikrofalówce MW3100H Solo / Grill przygotujesz doskonale ugotowane świeże warzywa, makaron i inne dania. Po naciśnięciu jednego przycisku inteligentny sensor wilgoci opracowany poprzez markę Samsung określa wewnętrzną wilgotność powietrza, by zdecydować, czy kolejne etapy gotowania pozostały zrealizowane, pozwalając uniknąć niedogotowanych lub rozgotowanych dań.

Łatwiejszy dostęp do opcji zdrowego gotowania
Bogaty wybór zróżnicowanych świeżych i zdrowych dań jest na wyciągnięcie ręki dzięki 20 zdefiniowanym trybom gotowania w kuchence Samsung MW3100H Solo / Grill. Przygotuj łatwo najróżnorodniejsze potrawy – od zielonego groszku przez ryż brązowy, po piersi z kurczaka i filety ze świeżego łososia – posiadając pewność, że uzyskasz smaczne danie o odpowiedniej wilgotności.

Radość z lokalnych przysmaków
Spełnij swoje marzenia o tradycyjnych smakach z dzieciństwa dzięki bogatej palecie wstępnie zaprogramowanych lokalnych potraw przystępnych w kuchence Samsung MW3100H Solo / Grill. Dzisiaj przygotowanie posiłku to zaledwie jedno naciśnięcie przycisku, dzięki czemu unikniesz mnóstwa przygotowań i będziesz posiadać więcej czasu na biesiadowanie.

Wysokiej jakości wnętrze ceramiczne
Bez szorowania ani porysowanych powierzchni Ceramiczne wnętrze kuchenki mikrofalowej MW3100H Solo / Grill firmy Samsung zapewnia gładką powierzchnię, łatwą w czyszczeniu, która nie odbarwi się wraz z upływem czasu na skutek kontaktu z olejami lub osadami z tłuszczu. W porównaniu z wnętrzami ze stali nierdzewnej i epoksydowanymi komora ceramiczna jest jednocześnie antybakteryjna, jak i wytrzymała na zarysowania, stanowiąc gwarancję wieloletniej najwyższej jakości.

Oszczędność energii w trybie czuwania
Kuchenki mikrofalowe wykorzystują pewną ilość energii do utrzymania zasadniczych funkcji ponadto w trybie bezczynności. Dobór trybu ECO w nowej mikrofalówce Samsung MW3100H stanowczo zniża zużycie energii, przekładając się na comiesięczne oszczędności w rachunkach za energię elektryczną.


Pozostałe właściwości

- Auto Defrost Info
- Crusty Cook Info
- Oszczędzanie energii Info
- Przycisk +30s.
- Smart Moisture sensor
- Maksymalny czas gotowania 99 min
- wyświetlacz LED
- Wyłączenie sygnalizacji dźwiękowej

Podobne produkty w kategorii Kuchenki mikrofalowe