Samsung MG23K3515AS Ocena produktu:

od 401,62 PLN

oszczędzasz do 6%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Kuchenki mikrofalowe
  • Ilość poziomów mocy: 6
  • Pojemność: 23 l
  • Wysokość: 27 cm
  • Szerokość: 48.9 cm
  • Głębokość: 39.2 cm
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Kierunek otwierania: w lewo
Oferty (5)
Opis produktu

WYBRANE atrybuty CERAMIC INSIDE™ ekspresowo I sprawnIE EKONOMICZNA PANEL STEROWANIA PORÓWNAJ PRODUKTY WYBRANE atrybuty warstwa Ceramic Inside™ Antybakteryjna warstwa z emalii ceramicznej uniemożliwia nie tylko zarysowaniom, ale także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych zapachów.

Programy Healthy Cooking To specjalne, z góry zdefiniowane programy, służące do przygotowywania zdrowych i różnorodnych potraw z drobiu, ryb i warzyw. Funkcja Browning Plus dopełniające opiekanie potraw przy pomocy grzałki grilla, dla uzyskania jeszcze lepszego smaku i apetycznego wyglądu.

PODGRZEWAJ, ROZMRAŻAJ, GOTUJ! Kuchenka mikrofalowa sporo funkcji, które ułatwią Ci szybkie przygotowanie posiłku. Programy Healthy Cooking pomogą przyrządzić zdrowe dania z warzyw, ryb oraz drobiu.

A funkcja Quick Defrost pomoże szybko rozmrozić potrzebne produkty. CERAMIC INSIDE™ - powłoka ANTYBAKTERYJNA Specjalna powłoka Ceramic Inside™ pomaga utrzymać wnętrze kuchenki w czystości. Bez trudu pozbędziesz się tłustych zaschniętych zabrudzeń.

Nie musisz w dodatku martwić się o bakterie i nieprzyjemny zapach. Urządzenie z powłoką ceramiczną jest trwalsze, bardziej wytrzymałe na zużycie i zarysowania. Ochrona antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ zastosowana w kuchence Samsung zapobiega rozwojowi bakterii* co zostało potwierdzone badaniami.

wytrzymałość na zadrapania Dzięki powłoce z emalii ceramicznej wnętrze kuchenki jest 7 x bardziej oporne na zadrapania i rdzę w kontraście do innych tego typu urządzeń. Łatwość czyszczenia Wnętrze jest gładkie i trwałe, a jego czyszczenie wyjątkowo nieskomplikowane i komfortowe, co umożliwia zachowanie idealnej czystości.

Brak przebarwień Tłuszcz i wysoka temperatura mogą odbarwić wnętrze kuchenki mikrofalowej. Warstwa z emalii ceramicznej temu przeciwdziała. * Testy przeprowadzone w niemieckim Instytucie w Hohenstein. Szybko I efektywnIE PRZYRZĄDŹ POSIŁEK Przygotowanie świeżych produktów.

Healthy Cooking by zadbać o zdrowie, większość z nas decyduje się na przyrządzanie posiłków ze świeżych produktów. Kuchenka ma specjalne programy do przygotowywania warzyw, ryb, a także drobiu. Momentalnie i prosto przygotujesz zdrowy posiłek jednocześnie dla siebie, jak i całej rodziny.

Potrawy w perfekcyjnej temperaturze. Tryb podtrzymywania ciepła Funkcja pozwoli Twoim potrawom zachować odpowiednią temperaturę, nie wysuszając ich. Choćby jeśli domownicy spóźniają się na posiłek, przyrządzone poprzez Ciebie dania będą nadal ciepłe i soczyste.

dopełniające przyrumienianie. Browning Plus Funkcja wydłuża czas pracy mikrofali o 30 sekund i opieka jedzenie za pomocą grzałki grilla. Pomoże Ci to w osiągnięciu doskonałej tekstury i barwy potraw, żeby wyglądały i smakowały jeszcze lepiej.

szybkie, automatyczne rozmrażanie. Quick Defrost Funkcja pozwala na natychmiastowe rozmrożenie produktów, jak też całych potraw z zamrażalnika.teraz już nie musisz pamiętać o wcześniejszym wykładaniu mię...

Podobne produkty w kategorii Kuchenki mikrofalowe