Samsung MG23K3515AS Ocena produktu:

od 413,50 PLN

oszczędzasz do 4%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Kuchenki mikrofalowe
  • Ilość poziomów mocy: 6
  • Pojemność: 23 l
  • Wysokość: 27 cm
  • Szerokość: 48.9 cm
  • Głębokość: 39.2 cm
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Kierunek otwierania: w lewo
Oferty (5)
Opis produktu

WYBRANE atrybuty CERAMIC INSIDE™ ekspresowo I sprawnIE EKONOMICZNA Panel sterowania PORÓWNAJ PRODUKTY WYBRANE atrybuty warstwa Ceramic Inside™ Antybakteryjna warstwa z emalii ceramicznej uniemożliwia nie tylko zarysowaniom, ale także ogranicza przenikanie nieprzyjemnych aromatów.

Programy Healthy Cooking To specjalne, z góry zdefiniowane programy, służące do przygotowywania zdrowych i zróżnicowanych potraw z drobiu, ryb i warzyw. Funkcja Browning Plus uzupełniające opiekanie potraw przy pomocy grzałki grilla, dla uzyskania jeszcze lepszego smaku i apetycznego wyglądu.

PODGRZEWAJ, ROZMRAŻAJ, GOTUJ! Kuchenka mikrofalowa dużo funkcji, które ułatwią Ci prędkie przygotowanie posiłku. Programy Healthy Cooking pomogą przyrządzić zdrowe dania z warzyw, ryb, a także drobiu.

A funkcja Quick Defrost pomoże ekspresowo rozmrozić konieczne produkty. CERAMIC INSIDE™ - powłoka antybakteryjna Specjalna powłoka Ceramic Inside™ pomaga utrzymać wnętrze kuchenki w czystości. Bez trudu pozbędziesz się tłustych zaschniętych zabrudzeń.

Nie musisz w dodatku martwić się o bakterie i nieprzyjemny zapach. Urządzenie z powłoką ceramiczną jest trwalsze, bardziej niepodatne na zużycie i zarysowania. Ochrona antybakteryjna powłoka Ceramic Inside™ zastosowana w kuchence Samsung uniemożliwia rozwojowi bakterii* co pozostało potwierdzone badaniami.

odporność na zadrapania Dzięki powłoce z emalii ceramicznej wnętrze kuchenki jest 7 x bardziej oporne na zadrapania i rdzę w kontraście do innych tego typu sprzętów. Łatwość czyszczenia Wnętrze jest gładkie i trwałe, a jego czyszczenie nietrudne i komfortowe, co pozwala na zachowanie bezbłędnej czystości.

Brak przebarwień Tłuszcz i wysoka temperatura mogą odbarwić wnętrze kuchenki mikrofalowej. Warstwa z emalii ceramicznej temu przeciwdziała. * Testy przeprowadzone w niemieckim Instytucie w Hohenstein. Ekspresowo I efektywnIE PRZYRZĄDŹ POSIŁEK Przygotowanie świeżych produktów.

Healthy Cooking żeby zadbać o zdrowie, większość z nas decyduje się na przyrządzanie posiłków ze świeżych artykułów. Kuchenka ma specjalne programy do przygotowywania warzyw, ryb oraz drobiu. Szybko i prosto przygotujesz zdrowy posiłek równocześnie dla siebie, jak i całej rodziny.

Potrawy w doskonałej temperaturze. Tryb podtrzymywania ciepła Funkcja pozwoli Twoim potrawom zachować odpowiednią temperaturę, nie wysuszając ich. Nawet jeśli domownicy spóźniają się na posiłek, przyrządzone poprzez Ciebie dania będą nadal ciepłe i soczyste.

dopełniające przyrumienianie. Browning Plus Funkcja wydłuża czas pracy mikrofali o 30 sekund i opieka jedzenie za pomocą grzałki grilla. Pomoże Ci to w osiągnięciu znakomitej tekstury i barwy potraw, by wyglądały i smakowały jeszcze lepiej.

szybkie, samoczynne rozmrażanie. Quick Defrost Funkcja pozwala na natychmiastowe rozmrożenie artykułów, jak na dodatek całych potraw z zamrażalnika.teraz już nie musisz pamiętać o wcześniejszym wykładaniu mi...

Podobne produkty w kategorii Kuchenki mikrofalowe