Sharp R-270

chwilowy brak towaru

  • Producent: Sharp
  • Kategoria: Kuchenki mikrofalowe

świetna dla każdej rodziny Kuchenka mikrofalowa firmy Sharp R270W to rewelacyjna sugestia dla mniejszych kuchni. Ta sterowana elektronicznie kuchenka mikrofalowa o szerokości 45,2 cm, w tradycyjnych białym odcieniu, na pewno idealnie uzupełni wyposażenie postępowej kuchni.

To nadzwyczajne urządzenie do prędkiego gotowania oraz rozmrażania potraw i artykułów dla całej rodziny. Obszerna ilość programów Kuchenka mikrofalowa Sharp R270W o objętości 20 litrów, posiada aż 9 różnorodnych programów automatycznych do gotowania i rozmrażania, które użytkownik może wybrać naciskając trafny przycisk.

Wśród nich jest pomiędzy innymi program do rozmrażania, w którym starczy wprowadzić masę potrawy, a kuchenka zrobi resztę za nas. Szeroka moc mikrofal Do wyboru mamy aż 10 stopni mocy. Sharp R270W znamionuje duża moc mikrofal – maksymalnie 800 W.

A im pokaźniejsza moc mikrofal tym szybciej nasze produkty będą gotowe. Na wyposażeniu kuchenki Sharp R270W znajduje się zegar, minutnik i obszerny, szklany, obrotowy talerz o średnicy 24,5 cm. Zabezpieczenie przed dziećmi Sterowana elektronicznie – za pomocą pokręteł i przycisków.

Kuchenka ma czytelny i nieskomplikowany w obsłudze wyświetlacz LED. Sharp R270W jest bezpieczna w użytkowaniu. Stosowny system ochrony rodzicielskiej, który uniemożliwia przed przypadkowym włączeniem urządzenia na przykład przez dzieci....

Podobne produkty w kategorii Kuchenki mikrofalowe