LOVE VEGAN GOTOWY JADŁOSPIS NA 21 DNI - Robert Zakrzewski, Agora Ocena produktu:

od 28,43 PLN

oszczędzasz do 12%

  • Producent: Agora
  • Kategoria: Kuchnia, przepisy kulinarne
  • ISBN: 9788326825620
  • Oprawa: skórzana
  • Autor: Robert Zakrzewski, Violetta Domaradzka, Hanna Sto
  • Wydawnictwo: Agora
  • Ilość stron: 304
  • Rok wydania: 2017
Oferty (2)
Opis produktu
Jak czuć się i wyglądać młodziej, stracić na wadze i mieć więcej energii? Jak pozbyć się zmęczenia, uniknąć chorób i ograniczyć wykorzystanie leków? Po co nam 30 minut intensywności fizycznej dziennie? Przekonaj się sam i wypróbuj dietę roślinną przez 21 dni. Zmień swoje życie razem z Love Vegan!
Znani biegacze ultra i weganie, autorzy projektu Run Vegan i twórcy Biegu Wegańskiego, powracają z nową publikacją, w której zapraszają do zdrowego stylu życia - roślinnej kuchni i energiczności fizycznej. To pierwsza książka na rynku, w której wynajdziecie gotowy jadłospis roślinny na 21 dni, szczegółowo zbilansowany i poparty rekomendacją dietetyka! Złożony zdostępnych i tanich towarów, oczaruje równocześnie praktykujących wegan, jak i tych, którzy zaczynają swoją przygodę z kuchnią wegańską, a z reguły rozwieje wątpliwości z długiej listy: skąd czerpać białko, gdzie jest żelazo, co jeść, aby nie zabrakło wapnia w diecie roślinnej? Efekt szczegółowego bilansowania kalorii oraz mikro- i makroskładników czytelnik dostaje przekazany przystępnej formie jadłospisu.
Love Vegan namawia do uprawiania sportu, a także gotowania pysznych i zdrowych potraw z warzyw, owoców, strączków, orzechów i zbóż. To użyteczny przewodnik, który krok po kroku prowadzi nas po kuchni wegańskiej. Książka mieści gotowy i uniwersalny jadłospis wegański na 3 tygodnie, po 5 posiłków dziennie, w 3 poziomach kaloryczności, z gotową listą zakupów oraz szeregiem wskazówek do samodzielnego komponowania posiłków.
Autorzy udzielają funkcjonalnych porad: gdzie zrobić najlepsze zakupy, jak właściwie wybrać olej, czy warto kupować produkty BIO i eko, jak tworzyć zdrowe nawyki żywieniowe i jak zmotywować się do uprawiania sportu.
Część napisana przez dietetyczkę Hannę Stolińską-Fiedorowicz pomoże nam samodzielnie zbilansować dietę, tak by była bogata w witaminy, elementy mineralne i miała odpowiednią wartość energetyczną. Po 21 dniach z książką nabierzesz nowych, zdrowych nawyków i będziesz sam potrafił konstruować pełnowartościowe posiłki roślinne.

Podtytuł: Gotowy jadłospis na 21 dni
ISBN: 9788326825620
Kod paskowy: 9788326825620
Autorzy: Zakrzewski Robert, Domaradzka Violetta, Stolińska-Fiedorowicz Hanna
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 28793
ilość stron: 272
Oprawa: Kartonowa Foliowana
PKWiU: 58.11.1
Format: 17.0x24.5cm
Głębokość (mm): 15
Waga: 0.53
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Podobne produkty w kategorii Kuchnia, przepisy kulinarne