Ładowarka samochodowa y-p540 marki Unitek Ocena produktu:

od 29,99 PLN

  • Producent: UNITEK
  • Kategoria: Ładowarki do telefonów
  • Rodzaj: samochodowa
Oferty (3)
Opis produktu

niewiele znacząca a jak mocna
Ładowarka samochodowa Y-P540 posiada 2 porty USB, każdy może ładować prądem 2,4A a jej moc to 24W. Przy całej swojej mocy jest niezmiernie mała, można rzec malutka, gdyż chowa się w całości w złącze od zapalniczki. Pozwala ładować równocześnie 2 urządzenia i jest przystosowana do użytku jednocześnie w samochodach osobowych jak i ciężarowych (12/24V).

Inteligentna
W ładowarce zastosowano specjalny microprocesor (kanon BC 1.2), który w inteligentny sposób steruje ładowaniem, dbając o wybór optymalnego napięcia, o odłączanie zasilania gdy urządzenie jest już naładowane i niemało innych aspektów, które wydłużają życie baterii i utrzymują ich początkową pojemność.Bezpieczna Unitek zadbał o bezpieczeństwo wyposażając ładowarkę w szereg zabezpieczeń: przed przeładowaniem, przed zwarciem i przed przegrzaniem. Możemy ją stosować do wszystkich sprzętów zasilanych z portu USB.

Bezpieczna
Unitek zadbał o bezpieczeństwo wyposażając ładowarkę w szereg zabezpieczeń: przed przeładowaniem, przed zwarciem i przed przegrzaniem. Możemy ją stosować do wszystkich maszyn zasilanych z portu USB.

Podobne produkty w kategorii Ładowarki do telefonów