Ładowarka sieciowa travel fast charger czarny fctcv2usb24blk marki Puro

chwilowy brak towaru

  • Producent: PURO
  • Kategoria: Ładowarki do telefonów
  • Rodzaj: sieciowa
Najnowsza linia ładowarek PURO jest odpowiedzią na coraz pokaźniejsze zapotrzebowania sprzętów przenośnych, które z modelu na model wymagają znacznego poboru mocy, co przekłada się na prędkie zużycie baterii. Jednocześnie z wielkimi potrzebami smartfonów, tabletów etc. Wymagane jest jak najszybsze ich zasilenie, tak żeby móc korzystać ze swego urządzenia jak najdłużej, nie marnotrawiąc czasu na długie i ciągnące się ładowanie.

Z pomocą przychodzi oryginalna technika prędkiego ładowania: "PURO FAST CHARGER TECHNOLOGY", która zostawia daleko w tyle typowe ładowarki do urządzeń przenośnych. Dzięki zastosowaniu PURO FAST, jesteśmy w stanie zasilić swoje urządzenie zaledwie w 30 minut od 0 do 50% (2A) albo od 0 do 65% (2.4A), przy charakterystycznej ładowarce o natężeniu 1A, która zdoła w tym samym czasie naładować naszą baterię na ok. 12%. Dodatkowo PURO FAST ma szereg funkcji i udogodnień, które nie tylko ułatwiają sam cykl ładowania, lecz także czynią go maksymalnie bezpiecznym dla naszego sprzętu.

Jednym z przedstawicieli kolekcji jest PURO Travel Fast Charger, czyli znikoma, uniwersalna ładowarka sieciowa przeznaczona do ładowania smartfonów, phabletów, a także tabletów. Jej znikome rozmiary świetnie sprawdzą się w podróży, kiedy nie rzadko mamy niedużo miejsca w bagażu, a nasze urządzenie potrzebuje szybkiego zastrzyku energii. Ładowarka wyekwipowana jest w dwa porty USB, którymi jesteśmy w stanie naładować swoje urządzania i to na dodatek dwa równocześnie, a niebieskie podświetlenie LED poinformuje nas o procesie ładowania. PURO Travel Fast Charger zachowuje doskonały balans ładowania z drugim obecnie ładowanym urządzeniem, w sąsiadującym porcie, automatycznie wyłapuje jakie urządzenie jest obecnie ładowane (iOS/Android), a jej konstrukcja jest mocna, zapewniając 100% bezpieczeństwa.

Specyfikacja:
· Najnowsza technika prędkiego ładowania "PURO FAST CHARGER TECHNOLOGY"
· Uniwersalna kompatybilność USB
· dedykowana do ładowania smartfonów, phabletów i tabletów
· 2 porty USB
· Możliwość ładowania dwóch maszyn równocześnie
· doskonały balans ładowania dwóch maszyn
· Niebieski podświetlenie LED sygnalizujące o procesie ładowania
· samoczynne wykrywanie urządzenia (iOS/Android)
· Wytrzymała i konkretna konstrukcja - 100% bezpieczeństwa
· Wejście: 110/240V AC / Wyjście: 5V, 2.4A

Podobne produkty w kategorii Ładowarki do telefonów