PURO Fast Charger Qi, 5V/2A 9V/1,8A (bialy) >> PROMOCJE - NEORATY - SZYBKA WYSYŁKA - DARMOWY TRANSPORT OD 99 ZŁ!, 1_627036

chwilowy brak towaru

  • Producent: PURO
  • Kategoria: Ładowarki do telefonów
  • Rodzaj: bezprzewodowa
Opis artykułu
kolekcja akcesoriów Puro asygnowanych do ładowania sprzętów mobilnych, wyekwipowana w nieszablonową technikę, która przyspiesza cały oraz czyni go maksymalnie bezpiecznym.

Puro Fast Charger Technology wyróżnia się wysokim natężeniem o maksymalnej wartości dochodzącej do 5 V / 3 A; 9 V / 2 A; 12 V / 1,5 A na port, co pozwala pokaźnie skrócić czas wymogi na pełne naładowanie urządzenia. Technologia potrafi wykryć jakie urządzenie jest obecnie ładowane (iOS & Android) i zachować balans natężenia między zasilanymi urządzeniami. Kompatybilność z Qualcomm Quick Charge 3.0, zapewnia współdziałanie z urządzeniami obsługującymi tę technologię ładowania. Dzięki Puro Fast Charger Technology użytkownik jest w stanie zasilić energią swoje urządzenie od 0 do nawet 65% w czasie 30 minut, czyli ok. 5 razy szybciej w kontraście do standardowego sposobu ładowania (w zależności od wybranego modelu i ładowanego urządzenia).

Jednym z przedstawicieli linii jest Puro Fast Charger Charging Induction Station, której szczególnieść polega na wykorzystaniu indukcji elektromagnetycznej do ładowania sprzętów przenośnych. Technika ładowania indukcyjnego pozwala na ładowanie kompatybilnego urządzenia bez pośredniego połączenia z kablem. Aby zasilić energią swoje urządzenie starczy położyć je na przeciwpoślizgowej bazie i poczekać do pełnego naładowania baterii.

Dzięki wysokiemu natężeniu (5 V / 2 A, 9 V / 1,8 A), stacja aż do 2 razy szybciej potrafi zasilić urządzenie, w przypadku innych ładowarek wykorzystujących bezprzewodowe ładowanie. Dokument QI wystawiony przez WPC (Wireless Power Consortium) potwierdza zgodność stacji z prędkim ładowaniem bezprzewodowym. W przypadku, gdy urządzenie nie jest kompatybilną z technologią QI, ładowanie odbywa się ze charakterystyczną szybkością ładowania.

Fast Charger Charging Induction Station QI przystępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych, podkreślając się lekką i kompaktową konstrukcją oraz wyrafinowanym stylem. Antypoślizgowa baza zabezpiecza ładowane urządzenie przed przypadkowym ześlizgnięciem, a dioda LED sygnalizuje o procesie ładowania.

właściwości artykułu:
· Najnowsza technika prędkiego ładowania "Puro Fast Charger Technology"
· Bezprzewodowe ładowanie z zastosowaniem indukcji elektromagnetycznej
· dokument QI
· Dwukrotnie szybsze ładowanie podczas charakterystycznego (w zależności od modelu urządzenia)
· Kompaktowa budowa o wytwornym wyglądzie
· antypoślizgowa silikonowa baza dla ładowanego urządzenia
· Wejście: DC 5 V / 2 A, 9 V / 1,8 A
· przewód micro USB w zestawie (1,5 m)
· rozmiary: 80 x 80 x 13,5 mm
· Waga: 48 g
· Ładowarka do stacji nieuwzględniona w zestawie
· Zawartość zestawu: bezprzewodowa stacja ładująca, przewód micro USB 1,5 m
· Kompatybilność:
a) Ultra prędkie ładowanie (9 V / 1,8 A)
- SAMSUNG:
Galaxy Note 8
Galaxy S8
Galaxy S8+
Galaxy S7
Galaxy S7 Edge
Galaxy S6 Edge+
Galaxy Note 5
b) prędkie ładowanie (5 V / 2 A)
- APPLE:
iPhone X
iPhone8
iPhone8 Plus
- SAMSUNG:
Galaxy S6
Galaxy S6 Active
Galaxy S6 edge
Galaxy S6 edge +
- MICROSOFT:
Lumia 950
Lumia 950 XL
- LG:
LG V30
LG G6
Nexus 4
Nexus 5
- MOTOROLA:
Nexus 6
- NOKIA:
920
928
Lumia 930

Podobne produkty w kategorii Ładowarki do telefonów