Topco sales Realistyczna lalka z cyberskóry nicole aniston, kolor: cielisty (0051021910014)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Topco Sales
  • Kategoria: Lalki erotyczne

HIT ROKU!!! Realistyczna lalka w realistycznej wielkości!!! Lalka Nicole Aniston to wysokiej jakości sex zabawka dla panów poszukujących czegoś więcej aniżeli zwykła dmuchana lalka lub nienaturalna wagina. Lalka tworzona z nie zwykłą dokładnością i dbałością o detale, ręcznie malowana.

spektakularna twarz, realistyczna i kusząca wagina, a także anus zostały produkowane do zabaw erotycznych. Korpus jest potężnie wytwarzany z materiału IsoFoam pokryty imitującą ludzką skórę CyberSkin®. W dotyku lalka jest jak żywa kobieta, wyjątkowo przyjemna i delikatna.

obszerny biust i krągłe pośladki, kuszą i domagają się pieszczot!. Tunele pochwy, odbytu łączą się stwarzając zarys litery U i mają teksturowane tunele dla obszerniejszej przyjemności i stymulacji. Pozycja w stylu pieska i żebrowany tunel gardła zaskoczą realistycznymi odczuciami.

W zestawie z lalką znajduje się 6 wibrujących jajeczek, które umieszczone w specjalnych otworach w lalce sprawiają, iż jej ciało przyjemnie wibruje. Do podgrzewania służą 2 specjalne pręciki które ponadto umieszcza się w lalce.

Lalka nagrzewa się do temperatury ludzkiego ciała w ok. 10 min. Lalka jest wodoodporna jednak nie zaleca się zabierać jej do wanny razem z elementami wibrującymi i podgrzewającymi. Jeśli kiedykolwiek fantazjowałeś o Nicole Aniston Playmate i seksie z gorącą blondynką albo pragniesz zabawek erotycznych z najwyższej półki powinieneś rozważyć zakup.

Lalka Nicole Anistone reprezentuję nową generacje sex zabawek dla mężczyzn i pań którzy naprawdę lubią się ostro zabawić!!!

Podobne produkty w kategorii Lalki erotyczne