• Producent: Eglo
  • Kategoria: Lampy stojące

Lampa podłogowa Eglo UP 2 100W E27+1x40W E14 patyna 82844 - Lampy stojące Eglo Up z pewnością można nazwać bestsellerem. Eglo Up to szczególnie ergonomiczna lampa podłogowa o uniwersalnym zarysie, dzięki czemu nie musimy się martwić o aktualne trendy.

Eglo Up ma dwa źródła światła jedno rozproszone i drugie kierunkowe. Stelaż lampy tworzony jest z metalowych rurek, które możemy skręcić do dowolnej wysokości. Klosze natomiast wyprodukowane są z białego tworzywa.

Lampa Eglo Up występuje w kolorze mosiądzu, czarnym, patyny, satyny. Dodatkowe źródło światła możemy skierować w dowolnym kierunku. Podwójny włącznik znajduje się na przewodzie zasilającym, dzięki temu możemy decydować która część lampy ma być włączona.

W górnym kloszu lampa posiada miejsce na żarówkę o gwincie E27, w bocznym kloszu na żarówkę E14. Marka nie dołącza żarówek w pakiecie. W oryginalnym opakowaniu producenta znajduje się instrukcja konstrukcji lampy.

Oprawy objęte są 24 miesięczną gwarancją producenta. Austriacki producent oświetlenia Eglo jest jednym z wiodących na rynku Europejskim dzięki czemu, że produkty Eglo wytwarzane są z dużą starannością, z najkorzystniejszej klasy tworzyw.

Podobne produkty w kategorii Lampy stojące