Nowodvorski Lampa wisząca colin white - 1xe27/40w/230v (5903139461894)

chwilowy brak towaru

  • Producent: NOWODVORSKI
  • Kategoria: Lampy sufitowe
  • Rodzaj: lampa wisząca

Lampę Colin tworzono z rattanu. Jest to materiał nad wyraz używany do wyrobu mebli, pochodzący od giętkich łodyg południowoazjatyckiej pnącej palmy rotang. Sama nazwa odnosi się do wielu rzeczy. W niektórych krajach jest to imię męskie, w innych ponadto nazwisko, lecz także nazwa filmu, konia czy fikcyjnej postaci.

Podobnie jak rattan, który ma mnóstwo zastosowań, tak etymologia lampy może kojarzyć się z zróżnicowanymi obszarami życia codziennego. Wewnątrz rattanowego klosza lampy Nowodvorski Colin przewidziano miejsce na jedną żarówkę o mocy maksymalnej 40 W.

Oprawa współpracuje z żarówkami LED i właśnie tego typu źródło światła polecamy w niej użyć. Po włączeniu abażur delikatnie zmienia kolor, na ciepły i błogi. Z uwagi na swój prawie hemisferyczny kształt, lampa Colin idealnie pasuje do użycia nad stołem albo blatem.

ponadto skłania nas ku temu fakt, iż klosz lampy otwarty jest jedynie u dołu, co skieruje światło na powierzchnie pod spodem. W zależności od tego jak długi jest blat, można wieszać nad nim jedną albo kilka lamp z tej kolekcji.

Lampę Colin można na dodatek stosować w sypialni. Warto wtedy skomponować barwy poduszek z barwą klosza. Porada od Projektantki Abażur z rattanu najlepiej czyścić delikatnie wilgotną ściereczką. prosto pozbędziemy się kurzu i nie uszkodzimy lampy.

Wysokość zwisu można regulować. Odbywa się to przez podciągnięcie albo wypuszczenie zawiesia z podsufitki. W ten sposób połączymy lampę do przeróżnej wysokości sufitów. Lampa wisząca Nowodvorski Colin to niezwykle atrakcyjna, delikatna oprawa oświetleniowa.

Nadaje ona lekkości pomieszczeniu, w którym jest zaaranżowana i akcentuje swobodę projektantki.

Podobne produkty w kategorii Lampy sufitowe