• Producent: Asus
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: S330FA-EY025T

Mniej znaczy więcej gustowny VivoBook S13 jest zaopatrzony w niesamowity ekran NanoEdge, który posiada ultra wąską 4,3-milimetrową ramkę i gwarantuje imponujący stosunek wielkości ekranu do pokrywy na poziomie 89%.

laptop S13 ma w dodatku zdumiewająco kompaktowe rozmiary i jest szczególnie lekki, dzięki czemu możesz go wszędzie ze sobą zabrać. Sprawdź więcej Nowa konstrukcja NanoEdge sprawia,wyświetlacz laptopa VivoBook S13 jest praktycznie bezramkowy i zapewnia użytkownikowi ogromną powierzchnię i skrajnie wciągające wrażenia wizualne – równocześnie w trakcie pracy jak i rozrywki.

wspaniale zoptymalizowane barwy Dzięki technologii optymalizacji barw ASUS Splendid, otrzymujesz najlepszą realną jakość obrazu do każdego typu treści. Tylko jednym kliknięciem możesz aktywować jeden z czterech przystępnych trybów wyświetlania.

Tryb Normal jest przeznaczony do codziennej pracy, tryb Vivid optymalizuje kontrast dla wyświetlania zapierających dech w piersiach fotografii i filmów, tryb EyeCare nawet o 30% ogranicza emisję niebieskiego światła dla zmniejszenia nadwyrężenia oczu, natomiast tryb Manual zezwala na jednostkowe dopasowanie wyświetlania odcieni.

Mobilność wszędzie tam, gdzie poniesie Cię życie Życie toczy się niezwykle szybko, dlatego Ci trzeba laptopa, który dotrzyma Ci kroku. Korzystając z VivoBooka S13, możesz jednego dnia pracować w kawiarni, a kolejnego dnia prowadzić seminarium internetowe dla swoich studentów – ten dynamiczny laptop niewątpliwie nie ograniczy Twojego aktywnego stylu.

Nowy ekran NanoEdge jest praktycznie pozbawiony ramki co pomagło zredukować wymiary laptopa do minimum. S13 jest zaskakująco kompaktowy i lekki. Jego pokrywa jest tylko nieco pokaźniejsza od laptopa 11-calowego, co gwarantuje Ci maksymalną realną mobilność.

Zmniejsz swój codzienny bagaż Niewiarygodnie lekki i smukły VivoBook S13 bez żadnego problemu zmieści się w Twojej torbie, dzięki temu zawsze zachowasz swoją skuteczność, niezależnie od miejsca pobytu.

Pozwól się unieść Pokrywa laptopa VivoBook S13 to wrota do świata efektywności i ogromnych możliwości. Zaimplementowany w nim nowoczesny zawias ErgoLift znamionuje się wyjątkowo płynną pracą i podwójną funkcjonalnością: bezpiecznie utrzymuje pozycję ekranu pod dowolnym kątem nachylenia oraz podwyższa klawiaturę pod kątem 2,5°,zawsze zapewniać Ci nieprzeciętną pozycję do pisania.

Dodatkowa przestrzeń wytworzona pod obudową na skutek uniesienia klawiatury poprawia ponadto wydajność chłodzenia – dla zagwarantowania stabilnej pracy komputera. Wszystko staje się realne Sam jesteś kowalem swojego losu, a laptop VivoBook S13 proponuje Ci wszystkie narzędzia, których Ci trzeba każdego dnia.

posiadając do dyspozycji procesor Intel Core i5-8265U jesteś gotów na nadchodzące wyzwania, niezależnie od tego, czy będzie to edycja multimediów, czy także okazjonalna rozgrywka. Laptop S13 jestwyekwipowany w superszybki dy...

Podobne produkty w kategorii Laptopy