Dell Inspiron 3580-4954

chwilowy brak towaru

 • Producent: Dell
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 3580-4954
 • Przekątna ekranu: 15.6 "
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 1000 GB
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • Procesor: Intel Core i5
 • Karta graficzna: HD Graphics
 • Funkcje: bluetooth, napęd optyczny
 • Grubość: 2.27 cm

potrzebny towarzysz na co dzień 15-calowy notebook, który zaspokoi Twoje wszystkie codzienne potrzeby, a do tego rewelacyjnie wygląda. Z procesorami Intel i szeroką gamą portów ten mobilny notebook można z łatwością zabrać w dowolne miejsce, a szykowny wygląd zewnętrzny sprawia, że jest to przykuwające uwagę akcesorium.

stosowne zastosowanie czasu Procesory Intel to wyjątkowa responsywność i płynność podczas wykonywania wielu zadań bez żadnych zakłóceń. Dzięki choćby 8 GB pamięci możesz z łatwością przełączać się między otwartymi aplikacjami.

Dysk o objętości do 1 TB lub dysk SSD o pojemności do 256 GB pomoże Ci zapanować nad swoimi plikami. Niesamowity obraz ekran FHD z powłoką przeciwodblaskową gwarantuje wyraźny, jasny i błogi dla oka obraz.

wyświetlacz full HD dzięki dwukrotnie większej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny. Łatwiej jest na dodatek odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Korzystaj z dopełniającej mocy i stosownej efektywności na co dzień dzięki oddzielnej karcie graficznej z 2 GB pamięci GDDR5.

rozciągliwy,dopasować do potrzeb Podłączenia do Telewizora albo monitora za pomocą portu HDMI, pobierać zdjęcia za pośrednictwem gniazda kart SD, korzystaj z szybkiego transferu szybkość wszystkie akcesoria dzięki dwóm portom USB 3.1 Gen 1.

Napęd optyczny pozwala z łatwością odtwarzać dyski DVD lub archiwizacji znacznych plików. Dell Mobile Connect dzisiaj dostęp do wielu urządzeń nie wymaga dzielenia uwagi — funkcja Dell Mobile Connect łączy smartfon z systemem iOS albo Android z notebookiem.

Dzięki funkcji Dell Mobile Connect masz możliwość kanałowego przesyłania powiadomień z rozmów telefonicznych, wiadomości SMS, komunikatorów i innych aplikacji bezpośrednio do notebooka. Skup się na jednym ekranie i odpowiadaj w dogodnym momencie.

W ramach funkcji Dell Mobile Connect telefon można podłączyć do komputera przez bezpieczne połączenie rodzaju punkt-punkt, dzięki temu dane nie są narażone na ujawnienie z powodu korzystania z niezabezpieczonych połączeń z Internetem.

Projekt inspirowany Tobą Każdy laptop Inspiron został tworzony z myślą o zapewnieniu bezusterkowej wydajności przez dużo lat normalnego użytkowania. Firma Dell przeprowadziła rygorystyczne testy systemów w celu osiągnięcia najkorzystniejszej osiągalnej efektywności.

notebook Inspiron nie boi się choćby takich ekstremalnych temperatur jak -40°C czy +65°C — nie wpływają one na jego sprawność. Przyciski zasilania bez zarzutu sprostały 40 000 naciśnięciom, a klawisze klawiatury — 5 milionom kliknięć.

Otwierana, zamykana lub obracana — podstawa i pokrywa notebooka przeszły dziesiątki tysięcy testów. Producent Dell niemało razy przetestowała wewnętrzne złącza komponentów, od portów USB po gniazda zasilania, z myślą o długofalowej produktywności i nietrudnej podmianie....

Podobne produkty w kategorii Laptopy