Dell Inspiron 3590-3937

chwilowy brak towaru

  • Producent: Dell
  • Kategoria: Laptopy
  • Kod Producenta: 3590-3937
  • Przekątna ekranu: 15.6 "

Uwolnij zapierające dech w piersiach wrażenia Gdy w grze robi się naprawdę gorąco, możesz w dowolnym momencie przyspieszyć działanie systemu za pomocą specjalnej funkcji. Prosto aktywowana klawiszami G na klawiaturze notebooka Dell G3 15 funkcja Game Shift włącza tryb dynamicznej produktywności w oprogramowaniu Alienware Command Center bez konieczności opuszczania rozgrywki.

powiększa szybkość obrotową wentylatorów, dzięki temu system nie przegrzewa się, a procesory mogą korzystać z obszerniejszej mocy obliczeniowej. Gdy będziesz w gotowości do dalszego etapu misji, możesz jeszcze raz nacisnąć klawisz G (albo F7), żeby przywrócić domyślny stan systemu.

Zwycięstwo tkwi w szczegółach Dzięki oddzielnej karcie graficznej NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti Max-Q możesz grać z wyższymi ustawieniami i rozkoszować się przejrzyście czystymi detalami oraz płynną rozgrywką.

Ciesz się pełnią akcji dzięki krótszym czasom wczytywania i cichszemu systemowi obsługującemu 6 GB dedykowanej pamięci GDDR6. Gwarantowana moc Dzięki procesorowi Intel Core i7-9750H dziewiątej generacji możesz cieszyć się niesamowitą skutecznością oraz brakiem zakłóceń w trakcie rozgrywki, transmisji strumieniowych i oglądania filmów.

Dysk SSD działa dużo szybciej niżeli dysk HDD. Komputer uruchomisz w kilka sekund, a programy otwierają się choćby 6 razy szybciej w porównaniu z dyskiem HDD. To spora oszczędność czasu! w dodatku przez to, iż dysk SSD nie ma części mechanicznych, dużo trudniej go uszkodzić.

Twoje dane są naprawdę bezpieczne! Zaprojektowany tak, żeby był gotowy na każdą przygodę Graj bez przeszkód przy słabym oświetleniu dzięki 4-strefowej, podświetlanej klawiaturze z funkcją WASD. Podświetlana klawiatura jest niezwykle ergonomiczna, wyjątkowo dla nocnych marków.

dzisiaj nie będziesz przeszkadzać pozostałym domownikom, nawet jeśli będziesz pracować do późna. Dwa głośniki z technologią Nahimic 3D Audio dla graczy pozwalają usłyszeć każdy plan ataku z niesamowitą wyrazistością.

Dzięki technice SmartByte, która nadaje priorytet treściom wizualnym, przesyłanie strumieniowe odbywa się płynnie i bez przerw. Chłodny w dotyku notebook G3 3590 jest wyekwipowany w układ chłodzenia z dwoma wentylatorami, który pomaga odprowadzać ciepło i utrzymuje system w gotowości do pracy.

Alienware Command Center prekursorskie oprogramowanie Alienware Command Center zaprojektowane z myślą o poprawie komfortu grania, precyzyjnym dostrajaniu gier i ustawień systemowych, rozwiązywaniu problemów i oszczędności czasu.

dzisiaj masz pełną kontrolę nad sprzętem i oprogramowaniem. Możesz przypasować elementy sprzętowe do potrzeb poszczególnych gier i spersonalizować pulpit i oprogramowanie zgodnie z wymogimi bez zakłócania rozgrywki i innych działań.

Łatwy w użyciu interfejs łączy wszystkie ustawienia systemu z biblioteką gier, co upraszcza dostęp do informacji w grach. Centrum sterowania proste korzystanie z gie...

Podobne produkty w kategorii Laptopy