Lenovo ThinkPad 20KH006FPB Ocena produktu:

od 8499,00 PLN

 • Producent: Lenovo
 • Kategoria: Laptopy
 • Kod Producenta: 20KH006FPB
 • Przekątna ekranu: 14.0 "
 • Rozdzielczość: 1920 x 1080 px
 • System operacyjny: Windows 10
 • Dysk twardy: 256 GB
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Procesor: Intel Core i7
 • Karta graficzna: HD Graphics
 • Funkcje: bluetooth
 • Grubość: 1.6 cm
Oferty (2)
Opis produktu

Ultralekki i Ultrawydajny Ultralekki ThinkPad X1 Carbon w nowym, imponującym wydaniu łączy w sobie elegancję, płynne działanie i legendarną wytrzymałość, dzięki którym jest genialnym narzędziem do przenośnej pracy.

Bateria o czasie działania do 15 godzin i z technologią RapidCharge umożliwiają pracę w dowolnym miejscu. Co więcej, ten komputer waży niewiele ponad kilogram. Marzenie administratora IT Co więcej, X1 Carbon ma potężne funkcje zabezpieczeń, takie jak osłona ThinkShutter przykrywająca przednią kamerę internetową HD oraz czytnik linii papilarnych Match-on-Chip z technologią uniemożliwiającą oszustwom, który pomaga w ochronie informacji firmowych i zwiększa bezpieczeństwo logowania się.

Urządzenie to jest też gotowe do działania z narzędziem Microsoft AutoPilot, które umożliwia automatyczną konfigurację komputera stosownie do potrzeb marki. O czym jeszcze mógłby pomarzyć administrator IT? Rozwiń szybkość produktywny procesor Intel Core i7-8550U osiąga produktywność o 35% większą w porównaniu z poprzednią generacją.

Szybsza jest również pamięć operacyjna LPDDR3. Dysk SSD działa dużo szybciej niżeli dysk HDD. Komputer uruchomisz w kilka sekund, a programy otwierają się nawet 6 razy szybciej w porównaniu z dyskiem HDD. To duża oszczędność czasu!

dodatkowo przez to, że dysk SSD nie ma części mechanicznych, dużo trudniej go uszkodzić. Twoje informacje są naprawdę bezpieczne! staranny projekt 14-calowy ekran z wąskimi ramkami przedstawia jeszcze obszerniejszy i spektakularniejszy obraz niż dotychczas.

ekran full HD dzięki dwukrotnie pokaźniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny. Łatwiej jest ponadto odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Matowa matryca spowoduje, iż unikniesz refleksów i odbić otoczenia na ekranie.

Nic nie będzie Cię rozpraszać i możesz skupić się na pracy albo rozrywce! Od 0 do 80 w 60 X1 Carbon działa na baterii do 15 godzin. Jeżeli energii zabraknie, technologia RapidCharge zapewni jej 80-procentowe uzupełnienie w ciągu zaledwie godziny.

dzięki czemu podczas 60-minutowej przerwy na lunch czy międzylądowania można przygotować baterię na ponad 12 godzin pracy. O czym jeszcze mógłby pomarzyć przenośny profesjonalista? bezzwłoczny Thunderbolt X1 Carbon mieści technikę Intel Thunderbolt 3, która momentalny transfer informacji za pośrednictwem złącza USB-C z szybkością do 40 Gb/s.

Po podłączeniu kabla z gniazda USB-C do urządzenia z technologią Thunderbolt 3 można uzyskać czterokrotnie szybszą transmisję danych i dwukrotnie pokaźniejszą przepustowość sygnału video aniżeli przy użyciu jakiegokolwiek innego gniazda.

jednocześnie można także zasilać drugie urządzenie. Użytkownicy tego modelu posiadają więc do dyspozycji interfejsy Thunderbolt, USB-C i DisplayPort. Do długiej pracy w niełatwych warunkach laptop biznesowy X1 Carbon, podobnie jak wszystkie ThinkPady, testujemy pod kątem zgodności z 12 wymaganiami normy wojskowej.

Przechodzą one ponad 200 testów jakościowych, które zapewniają ich działanie w warunkach arcytrudnych. Właściciele notebooka ThinkPad X1 Carbon mogą być pewni, iż ich urządzenie wytrzyma rozmaite warunki i niespodzianki: od arktycznych lodów po pustynne burze piaskowe, stan nieważkości, zalania czy upuszczenia.

O bezusterkowości tego modelu świadczy także czterowarstwowa pokrywa z włókna węglowego i kompozycja Roll Cage ze stopu magnezu, która zwiększa wytrzymałość komputera. Czytnik linii papilarnych Logowanie się jest teraz proste i szybkie wystarczy dotknięcie palca.

Co więcej, dzięki technologii przeciwdziałającej oszustwom czytnik linii papilarnych udaremnia biometryczne włamania. Obraz linii papilarnych jest zapisywany w układzie scalonym, dlatego nie wymaga wysyłania w celu uwierzytelnienia podczas logowania użytkownika.

Osobny układ Trusted Platform Module (dTPM) broni dodatkowo dane, szyfrując informacje. Już to starczy, żeby administratorzy IT pokochali nowy X1 Carbon, a kiedy dowiedzą się, iż ten ThinkPad ma też funkcje uwierzytelniania FIDO, mogą wzruszyć się do łez.

Prywatność po przesunięciu palcem Dzięki nowej osłonie ThinkShutter nie musisz się przejmować próbami podglądania ani nieumyślnym włączeniem kamery internetowej. Zaimplementowana, przesuwna osłona chroni Twoją prywatność, kiedy używasz przedniej kamery, a także bezpieczeństwo, jeżeli korzystasz z kamery HD.

Jest prosta w użyciu i zagwarantuje mocną ochronę.

Podobne produkty w kategorii Laptopy