Licznik rowerowy gps m460 marki Polar

chwilowy brak towaru

  • Producent: POLAR
  • Kategoria: Liczniki rowerowe
  • Rodzaj: bezprzewodowy

Polar M460 Licznik rowerowy GPS Polar M460 to licznik rowerowy GPS, kompatybilny z zaawansowanymi systemami pomiaru mocy, Strava Live Segments i Polar Smart Coaching. Wyposażony w mnóstwo ważnych funkcji rowerowych — jest cennym towarzyszem kolarzy szosowych i górskich.

Kompatybilny z nowoczesnymi systemami pomiaru mocy Polar M460 jest kompatybilny z różnymi systemami pomiaru mocy Bluetooth Smart. Długa żywotność akumulatora Polar M460 ma baterię wystarczającą na 16 godzin treningu.

Strava Live Segments Uatrakcyjnij rowerowe przejażdżki dzięki Strava Live Segments. M460 powiadomi Cię, gdy będziesz się zbliżać do segmentu Strava, pokaże Ci bieżące wyniki i podsumowanie po ukończeniu segmentu.

Powiadomienia z telefonu Bądź na bieżąco w czasie jazdy na rowerze dzięki inteligentnym powiadomieniom z telefonu. GPS i barometr Mierzy szybkość, dystans, wysokość n.p.m. I nachylenie terenu dzięki zaimplementowanemu sensorowi GPS i barometrowi.

Bezpieczeństwo Przednia lampka LED licznika Polar M460 zapewni Ci bezpieczeństwo. Monitorowanie pracy serca Połącz Polar M460 z pulsometrem Polar H10 (nie jest częścią zestawu) i odkryj atuty treningu opartego na pomiarze tętna.

Tętno jest najmocniej niezawodnym wskaźnikiem dynamiczności treningu. Pilnując je, możesz ćwiczyć wydajniej. Zaprojektowany z myślą o wygodzie Polar M460 to prosta elegancja i stylowe karbonowe wykończenie.

Boczne przyciski są fakturowane, żeby ułatwić ich znalezienie i naciskanie. Kompatybilny z systemami pomiaru mocy Bluetooth Smart. Podłącz swój Polar M460 z sensorem mocy Bluetooth Smart, aby zyskać jeszcze więcej informacji o swej jeździe.

Strava Live Segments Uatrakcyjnij rowerowe przejażdżki dzięki Strava Live Segments. Odbieraj powiadomienia o zbliżających się segmentach Strava, przeglądaj bieżące wyniki i podsumowanie po ukończeniu segmentu.

GPS Mierzy prędkość, dystans i trasę dzięki zaimplementowanemu sensorowi GPS. Poznaj swoje solidne strony Polar M460 oblicza nachylenie każdego podjazdu na podstawie informacji GPS i barometru. Innowacyjne wskaźniki pomiaru mocy w TrainingPeaks Użytkownicy TrainingPeaks mogą śledzić wskaźniki Normalized Power® (NP®), Intensity Factor® (IF®) i Training Stress Score®(TSS®).

Przyłącz się Serwis internetowy i aplikacja Polar Flow monitoruj swoje jazdy, analizuj postępy i stawiaj sobie świeże wyzwania za pomocą serwisu Polar Flow — kompleksowej platformy marki Polar do monitorowania treningów przystępnej na komputerach i urządzeniach przenośnych.

Polar Coach darmowy serwis online dla Twojego trenera kolarstwa, w którym możnatworzyć programy treningów i śledzić postępy. Kompatybilność z sensorami Popraw swoje wyniki dzięki pulsometrowi, sensorom szybkości i kadencji — Polar Bluetooth® Smart.

sprawdź kompatybilność systemów pomiaru mocy innych firm. Zewnętrzne serwisy Połącz konto Polar Flow z serwisami innych firm, takimi jak Strava, MyFitnessPal i Train...