• Producent: POLAR
  • Kategoria: Liczniki rowerowe

Polar M460 Licznik rowerowy GPS Polar M460 to licznik rowerowy GPS, kompatybilny z progresywnymi systemami pomiaru mocy, Strava Live Segments i Polar Smart Coaching. Wyekwipowany w sporo ważnych funkcji rowerowych — jest cennym towarzyszem kolarzy szosowych i górskich.

Kompatybilny z zaawansowanymi systemami pomiaru mocy Polar M460 jest kompatybilny z przeróżnymi systemami pomiaru mocy Bluetooth Smart. Długa żywotność akumulatora Polar M460 ma baterię wystarczającą na 16 godzin treningu.

Strava Live Segments Uatrakcyjnij rowerowe przejażdżki dzięki Strava Live Segments. M460 powiadomi Cię, gdy będziesz się zbliżać do segmentu Strava, pokaże Ci bieżące wyniki i podsumowanie po ukończeniu segmentu.

Powiadomienia z telefonu Bądź na bieżąco w czasie jazdy na rowerze dzięki inteligentnym powiadomieniom z telefonu. GPS i barometr Mierzy prędkość, dystans, wysokość n.p.m. I nachylenie terenu dzięki zaimplementowanemu sensorowi GPS i barometrowi.

Bezpieczeństwo Przednia lampka LED licznika Polar M460 zapewni Ci bezpieczeństwo. Monitorowanie pracy serca Połącz Polar M460 z pulsometrem Polar H10 i odkryj zalety treningu opartego na pomiarze tętna.

Tętno jest najistotniej niezawodnym wskaźnikiem intensywności treningu. Nadzorując je, możesz ćwiczyć produktywniej. Zaprojektowany z myślą o wygodzie Polar M460 to prosta elegancja i stylowe karbonowe wykończenie.

Boczne przyciski są fakturowane, aby ułatwić ich znalezienie i naciskanie. Kompatybilny z systemami pomiaru mocy Bluetooth Smart. Podłącz swój Polar M460 z sensorem mocy Bluetooth Smart, żeby zyskać jeszcze więcej danych o swojej jeździe.

Strava Live Segments Uatrakcyjnij rowerowe przejażdżki dzięki Strava Live Segments. Odbieraj powiadomienia o zbliżających się segmentach Strava, przeglądaj bieżące wyniki i podsumowanie po ukończeniu segmentu.

GPS Mierzy szybkość, dystans i trasę dzięki zaimplementowanemu sensorowi GPS. Poznaj swoje mocne strony Polar M460 oblicza nachylenie każdego podjazdu na podstawie informacji GPS i barometru. Nowoczesne wskaźniki pomiaru mocy w TrainingPeaks Użytkownicy TrainingPeaks mogą śledzić wskaźniki Normalized Power® (NP®), Intensity Factor® (IF®) i Training Stress Score®(TSS®).

Przyłącz się Serwis internetowy i aplikacja Polar Flow nadzoruj swoje jazdy, analizuj postępy i stawiaj sobie świeże wyzwania przy pomocy serwisu Polar Flow — kompleksowej platformy firmy Polar do monitorowania treningów dostępnej na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Polar Coach bezpłatny serwis online dla Twojego trenera kolarstwa, w którym możnakreować programy treningów i śledzić postępy. Kompatybilność z sensorami Popraw swoje wyniki dzięki pulsometrowi, sensorom prędkości i kadencji — Polar Bluetooth® Smart.

przejrzyj kompatybilność systemów pomiaru mocy innych firm. Zewnętrzne serwisy Połącz konto Polar Flow z serwisami innych firm, takimi jak Strava, MyFitnessPal i TrainingPeaks, i synchronizuj da...

Podobne produkty w kategorii Liczniki rowerowe