• Producent: SIGMA
  • Kategoria: Liczniki rowerowe
  • Rodzaj: przewodowy

Licznik Sigma PURE 1, przewodowy Przewodowy licznik renomowanej firmy SIGMA - technika z Niemiec.Licznik w czytelnym wyświetlaczu odpowiada na trzy najważniejsze pytania: jak szybko, jak daleko, jak długo?Zaprojektowany w myśli słowa PURE (ang.

czysty), licznik zamknięto w prostej i schludnej obudowie, dzięki której obsługa jest prosta i instynktowna.Proste przełączanie widoku funkcji za pomocą jedego wypukłego przycisku. W nietrudny sposób przełącza wyniki licznika z trybu pierwszego - aktualnego na tryb drugi - podsumowania jazdy.

niezwykle spory wyświetlacz, a co z tego wynika wielkie cyfry wyników wraz z ikonkami na nim, ułatwiają czytanie dla każdego, a zwłaszcza dla tych rowerzystów, którzy nie widzą najlepiej.Przy pierwszym uruchomieniu ułatwione wybieranie wymiaru koła z proponowanych najmocniej popularnych.

Wodoodporny zgodnie z normą IPX7 - pozwala na zanurzenie w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra. Pierwsza klasa wodoszczelności "podwodnej". Zasilany baterią CR2032, która znajduje się w pakiecie.

przystępny w wersji przewodowej lub bezprzewodowej. Funkcje rowerowe:1. Tryb pierwszy:- aktualna szybkość - dystans wycieczki - czas jazdy 2. Tryb drugi: - aktualna prędkość - dystans dzienny- czas jazdy całkowity Funkcje ogólne: -ustawienia urządzenia można regulować przy pomocy programu DATA CENTER-komunikacja informacji poprzez stację dokującą TOPLINE 2016-wodoszczelność zgodnie z IPX8-funkcje wyświetlane z ikonami-montaż bez użycia narzędzi-łatwy system doboru rozmiaru opon Producent: SigmaModel: Pure 1Seria: Trendline liczba funkcji: 5 Przewodowy: takWodoszczelność: IPX8Wymiary wyświetlacza: 29 x 45 mmWymiary całkowite: 57 x 37 x 11 mm Waga: ~26 g W komplecie: licznik, gniazdo przewodowe z czujnikiem szybkości, magnes na szprychę, 2 oringi (⌀35mm, 45mm), bateria CR2032, instrukcja obsługi Film przedstawiający montaż licznika: https://www.youtube.com/watch?v=0drqRqUVZ6Q

Podobne produkty w kategorii Liczniki rowerowe