Whirlpool W5721E Ocena produktu:

od 1217,20 PLN

oszczędzasz do 16%

 • Producent: Whirlpool
 • Kategoria: Lodówki
 • Kolor: srebrny, biały
 • Wysokość: 176 cm
 • Szerokość: 59 cm
 • Głębokość: 65 cm
 • Klasa energetyczna: A++
 • Pojemność chłodziarki netto: 199 l
 • Pojemność zamrażarki netto: 111 l
 • Poziom hałasu: 39 dB
 • Sterowanie: elektroniczne
Oferty (6)
Opis produktu

technika 6. Zmysł technologia, która momentalnie przywraca odpowiednią temperaturę. Technika 6. ZMYSŁ na bieżąco kontroluje warunki, w których przechowywana jest żywność i wyłapuje zmiany temperatury, powstałe z przyczyn zewnętrznych (np.

otwarcie drzwi). Błyskawicznie przywraca odpowiednią temperaturę w obu komorach urządzenia, co zagwarantuje najlepsze warunki przechowywania Twojej żywności. Dodatkowo, ta postępowa technika uniemożliwia powstawaniu odparzeń mrozowych na produktach przechowywanych w zamrażarce.

Szuflada Fresh Box zagwarantuje doskonałe warunki do przechowywania owoców i warzyw. Szuflada do przechowywania owoców i warzyw. LessFrost zapobiega gromadzeniu się lodu. W lodówkach z postępową technologią LessFrost parownik umieszczony jest wokół komory zamrażalnika a nie między szufladami, co stanowczo uniemożliwia gromadzeniu się lodu.

szybkie chłodzenie Temperatura w środku Twojej lodówki spada natychmiast, gdy wkładasz do niej nowe produkty. Zaimplementowane czujniki automatycznie dostosowują temperaturę chłodzenia, co zagwarantuje niewielkie zużycie energii i długofalową świeżość.

System sterowania elektronicznego Ta chłodziarko-zamrażarka Whirlpool ma elektroniczny system sterowania, który gwarantuje stałe utrzymanie dobrych parametrów, a więc idealną pracę urządzenia i kontrolę temperatury.

Oświetlenie LED rewelacyjne oświetlenie. Energooszczędne diody LED rozprowadzają światło równomiernie po komorze lodówki, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć to, czego się szuka. Kosz na butelki Lodówka Whirlpool dzięki specjalnemu stojakowi stanowi rewelacyjne miejsce do przechowywania butelek.

pojemność 290-310 l Tyle przestrzeni, ile Ci potrzeba. Lodówka została wykonana tak, aby zapewnić Ci przestrzeń do wygodnego przechowywania żywności i napojów. Klasa energetyczna A++ nieszablonowa energooszczędność.

Dzięki klasie energetycznej A++, to urządzenie Whirlpool jest nie tylko bardzo efektywnetakże wyjątkowo energooszczędne. Wysoce energooszczędne. EnergySaving Superszybkie przywracanie temperatury.

postępowa technologia EnergySaving gwarantuje superszybkie przywracanie temperatury, zapewniające niewiele znaczące zużycie energii i długofalową świeżość. Powłoka przeciw śladom palców łatwa w czyszczeniu. Warstwa uniemożliwiająca pozostawianiu śladów palców sprawia, iż ślady te, podobnie jak kurz i zadrapania, łatwo się eliminuje.

Czyszczenie jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek....

Podobne produkty w kategorii Lodówki