Levenhuk Monokular wise plus 10x42

chwilowy brak towaru

  • Producent: LEVENHUK
  • Kategoria: Lornetki
  • Powiększenie: 10 x
  • Średnica obiektywu: 42 mm

Monokular Wise Plus 10x42 producenta Levenhuk dzięki nad wyraz minimalnym wymiarommieści się w kieszeni albo w śladowej torebce. 10-krotne zwiększenie jest wystarczające do obserwowania znacząco oddalonych obiektów, a obszerne pole widzenia pozwala prowadzić obserwację panoramiczną w terenie.

Obiektywy o wielkiej aperturze zapewniają jasny i żywy obraz nawet o zmroku. Monokularowi niestraszna jest zła pogoda, ani deszcz, ani mgła nie zakłócą Twojej obserwacji. Nie ma znaczenia, czy przechadzasz się po mieście, wędrujesz, wiosłujesz w kajaku czy obserwujesz ptaki.

Monokular w każdej sytuacji przyniesie Ci mnóstwo radości i zapewni genialne przeżycia! atrybuty optyki Wise Pplus 10x42 są udoskonalone parametry lornetek najkorzystniejszych światowych marek. Soczewka obiektywowa o średnicy 42 mm zagwarantuje jasny obraz choćby przy słabym oświetleniu.

Układ optyczny monokularu został wyprodukowany z najwyższej jakości szkła BaK-4. Wszystkie elementy optyczne są pokryte warstwą wielowarstwową, dzięki czemu obraz jest za każdym razem jasny, ostry i z właściwie odwzorowanymi kolorami.

Korpus jest wypełniony azotem, dzięki czemu elementy optyczne nie ulegają zaparowaniu nawet przy nagłych zmianach temperatury. Wise Plus 10x42 zapewnia wyraźny obraz w każdych warunkach! kształt monokularu gwarantuje wysoki komfort używania w trakcie obserwacji.

Okular jest zaopatrzony w praktyczną i wykonaną z miękkiej gumy muszlę oczną, która sprawnie chroni przed zewnętrznymi odblaskami (można ją także łatwo zdjąć, gdy nie jest konieczna). Monokular komfortowo leży w rąk, a przy tym jest niezwykle przyjemny w dotyku.

wygodny odpinany pasek możnascalić do wielkości dłoni. Monokular jest sprzedawany w bardzo wyszukanym pudełku prezentowym....

Podobne produkty w kategorii Lornetki