• Producent: KinderKraft
  • Kategoria: Łóżeczka i kołyski
  • Rodzaj: łóżko

Łózeczko dostawne Uno

funkcjonalne i bezpieczne
Łóżeczko UNO posiada prosty system mocowania do łóżka rodziców dzięki specjalnym pasom. Gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo, jednocześnie przyłączone do łóżka rodziców, jak i niezależnie. Dzięki 5-stopniowej regulacji wysokości można skonsolidować je zarówno do niskich, jak i wysokich łóżek. Niebywałym atutem jest lekka, wytworzona z aluminium kompozycja, która gwarantuje wygodę używania, jeszcze w czasie transportu. W sposób intuicyjny UNO można rozłożyć i złożyć, dzięki czemu zajmuje niedużo miejsca. Jest to unikatowe rozwiązanie, zwłaszcza dla niepokaźnych mieszkań, w których borykamy się z problemem ograniczonej przestrzeni. UNO jest zabezpieczeniem oczekiwań jednocześnie dziecka, jak i rodzica. Wykorzystano lubiany szary kolor, który wpisuje się w najnowsze trendy aranżacji przestrzeni, przez co idealnie wpisuje się w stylistykę mieszkań urządzanych poprzez młodych rodziców.

Zgodnie z normą EN 1130
Łóżeczko dedykowane jest dla Najmłodszych dzieci można go używać w sposób bezpieczny do momentu, gdy dziecko opanuje umiejętność siadania. Dlatego też nie wskazujemy mocnej wagi, ponieważ czynność ta jest uzależniona od jednostkowego rozwoju motorycznego dziecka.

Przespane noce

Dzięki dostawce UNO można karmić dziecko w nocy, bez konieczności wstawania. Spanie blisko mamy jest bardzo ważne dla Maluszka formuje bliskość i gwarantuje poczucie bezpieczeństwa. Rytm snu dziecka w pierwszych tygodniach życia diametralnie różni się od snu osób dorosłych. Cechą standardową jest łatwość wybudzania, związana z tym, że na znaczną część snu (nawet do 80,) przypada faza snu aktywnego (REM), w której mózg dziecka jest bardzo aktywny i mocniej reaguje na bodźce docierające z zewnątrz. Dla poprawnego rozwoju układu nerwowego ważne jest poczucie bliskości z rodzicami pozwala na odpowiednią pracę neuroprzekaźników, takich jak serotonina (odpowiedzialna za nastrój), dopamina (odpowiedzialna za produktywność ruchową i odczuwanie radości), noradrenalina (odpowiedzialna za energię), a także acetylocholina (odpowiedzialna za pamięć).

Regulacja nachylenia
UNO daje możliwość ustawienia rozmaitej wysokości łóżeczka podwyższenie jednego z boków (maksymalnie o dwa poziomy), co np. W przypadku infekcji górnych dróg oddechowych dziecka jest nieocenionym sposobem na spokojny sen.

Na spokojne noce i cudowne poranki
Przy opuszczonej ściance zezwala na dostosowanie go do łóżka rodziców. Natomiast po zapięciu pełni funkcję oddzielnego łóżeczka, dzięki czemu pozwoli na stopniową separację, wpływając tym samym na prawidłowy rozwój poznawczy dziecka, rozmaity w poszczególnych okresach życia dziecka.
Rytm snu i czuwania odgrywa kluczową rolę w procesie rozwoju dziecka. W czasie snu wydzielany jest hormon wzrostu przez przysadkę mózgową. Aktywniej działa także układ immunologiczny, wpływający na odporność dziecka.

Spokojny sen
Dostawka do łóżka UNO wyprodukowana jest z wysokiej jakości tworzyw, przyjemnych dla dziecka. Wyekwipowana jest w miękki materac, który gwarantuje komfort. Siatkowane okienko pozwala zachować odpowiednią cyrkulację powietrza. Pokrowiec można z łatwością zdjąć nadaje się do prania w pralce.

Podobne produkty w kategorii Łóżeczka i kołyski