Bosch MFW 3 Ocena produktu:

od 349,00 PLN

oszczędzasz do 49%

  • Producent: Bosch
  • Kategoria: Maszynki do mięsa
  • Wydajność: 2.5 kg/min
  • Moc maksymalna: 2000 W
  • Kolor: biały, czarny
Oferty (19)
Opis produktu

Łatwe i szybkie przetwarzanie Maszynka do mielenia marki BOSCH z kolekcji CompactPower to obszerna moc w kompaktowej formie. Jest niezastąpioną pomocą w każdej domowej kuchni. Jej kompaktowa, wysokiej jakości pokrywa nieskomplikowane użytkowanie i przechowywanie urządzenia.

Przygotuj swoje ulubione potrawy w domu i zaskocz nimi swoich gości dzięki wielofunkcyjnej maszynce do mielenia. Wysoka moc 2000 W i spora komora mielenia 8 cm świetny efekt. Teraz mielenie części to żaden problem.

Maszynka mieli aż do 2,5 kg na minutę co gwarantuje bezproblemową pracę urządzenia, a znaczny otwór wsypowy i popychacz skracają czas mielenia do minimum. Szybki i rewelacyjny efekt za każdym razem gwarantowany.

Szatkownica z 4 bębnami Sita o różnej grubości (2,7, a także 4 i 8 mm) i nożyk zostały tworzone ze stali szlachetnej. Dzięki czemu rozwiązaniu ich okres eksploatacyjny jest stanowczo dłuższy, a utrzymanie ich w czystości bezproblemowe.

w dodatku nożyk jest dwustronny co gwarantuje mu dwa razy dłuższą żywotność i oszczędności w domowym budżecie. Szatkownica z 4 bębnami zmienia maszynkę do mielenia w urządzenie wielofunkcyjne. Szybko i prosto pokroisz warzywa w minimalne i grube wiórki lub plastry a także utrzesz ziemniaki na placki ziemniaczane.

Bębny wyprodukowane ze stali rdzoodpornej zapewniają naturalny smak przygotowanej potrawy i są przystępne do czyszczenia. Nasadka masarska Specjalna nasadka masarska zezwala na przygotowanie przepysznych, domowych kiełbas i nie tylko.

Dzięki niej możesz ponadto na przykład wypełniać potrawy farszem. Funkcja rewers Funkcja rewers powiększa komfort i bezpieczeństwo używania. Dzięki niej można bezproblemowo cofnąć obrót maszynki i usunąć twardy element np.

chrząstkę, która utrudnia mielenie. Schowek Zintegrowany z obudową schowek na sitka gwarantuje, że masz je zawsze pod ręką i nigdy się nie zgubią. Dodatkowo schowek na przewód zezwala na wyciągniecie przewodu na odpowiednią długość, by podłączyć go do kontaktu.

Reszta zostaje w schowku, dzięki czemu unikamy zbędnej plątaniny kabli. Drugą wyraźną zaletą tego rozwiązania jest ułatwienie przechowywania urządzenia. Odporność i wytworny design Od ponad stu lat firma BOSCH jest symbolem najwyższej jakości i niezawodności, a nasi konstruktorzy dbają o unikatową funkcjonalność sprzętów i dopracowują do perfekcji każdy detal.

Maszynka i jej akcesoria zostały zaprojektowane i wyprodukowane z wysokiej jakości tworzyw. Gumowe nóżki Gumowe nóżki w podstawie stabilizują urządzenie w trakcie pracy i zapobiegają jego przesuwaniu co gwarantuje najwyższy komfort użytkowania.

UCHWYT praktyczny uchwyt zintegrowany z obudową upraszcza przenoszenie urządzenia. Bez względu na to, gdzie przechowujesz maszynkę możesz swobodnie i bezpiecznie przenieść ją i postawić na blacie. Młynek żarnowy Wysokiej jakości młynek żarnowy zmieli dokładnie ziarna kawy na ulubioną grubość oraz najróżniejsze nasiona, orzech...

Podobne produkty w kategorii Maszynki do mięsa