Husqvarna E10 Ocena produktu:

od 589,00 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: Husqvarna
  • Kategoria: Maszyny do szycia
  • Wyświetlacz elektroniczny: nie
  • Szycie wstecz: tak
  • Ilość ściegów: 21
Oferty (4)
Opis produktu

Maszyna do szycia Husqvarna E10 Maszyna do szycia Husqvarna E10 obszerny zakres funkcji szycia tak wyjątkowo potrzebnych do Twojej pracy. Bardzo przydatne ściegi:zygzak potrójnie kłuty,do podszywania ślepego, do materiałów rozciągliwych wśród nich ściegi sprężyste do wszywania gumki, kryte czy ściegi owerlokowe pozwolą uszyć Twoje marzenia.

wyekwipowana jest w przystępny i instynktowny nawlekacz igły i proste mocowanie stopek. Stalowa budowa i metalowy chwytacz to zaleta każdej naszej maszyny. Samoczynny nawlekacz igły Nawlekanie nitki przez oczko igły zawsze sprawiało problemy.

Dzięki automatowi do nawlekania robimy to momentalnie i bez problemów. Proste wybieranie ściegów szybki i przystępny dobór ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru ściegów. Solidny ścieg jest oznaczony literą i tą literę wynajdziemy w okienku na przodzie maszyny.

Proste! Zatrzaskowe mocowanie stopek zezwala na łatwą zamianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki. Nastąpi automatyczny „zatrzask" i stopka jest gotowa do korzystania.

Wolne ramię Na wąskie ramię z łatwością założymy rękaw czy nogawkę spodni. Mamy więc możliwość szycia najtrudniejszych i wąskich elementów. Regulacja docisku stopki Dzięki płynnej regulacji docisku stopki z łatwością będziemy szyć materiały cienkie i grube.

powiększamy docisk dla typu jedwab, jersey i wtedy materiał jest staranniej przesuwany przez ząbki. Do wyboru ściegi owerlokowe, ściegi kryte, ściegi rozciągliwe W pakiecie ściegów mamy stanowczo przydatne ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów.

odszukamy także ściegi kryte dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek).szczególnie przydatna jest także gamma ściegów specjalnych do materiałów sprężystych czyli ściegów które się rozciągają wraz z materiałem i nie wywołują jego marszczenia.

Metalowe podzespoły Części, a także rama maszyna są wyprodukowane ze stali. Wysoka jakość wykonania!

Podobne produkty w kategorii Maszyny do szycia