• Producent: Husqvarna
  • Kategoria: Maszyny do szycia
  • Wyświetlacz elektroniczny: nie
  • Szycie wstecz: tak
  • Moc: 75 W
  • Ilość ściegów: 21

Do wyboru 21 programów ściegowych Maszyna ma 21 nad wyraz przydatne ściegi użytkowe i ozdobne. Do dyspozycji mamy ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów. W komplecie wynajdziemy także ściegi kryte, dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek).

wyjątkowo przydatna jest też gamma ściegów specjalnych do tworzyw sprężystych, czyli ściegów które się rozciągają wraz z materiałem i nie wywołują jego marszczenia. Musimy jedynie pamiętać w tym wypadku o wykorzystywaniu nici sprężystych.

wyjątkowe są także ściegi haftujące, którymi ozdobimy komponenty odzieży. Mocna, wytrzymała konstrukcja Podzespoły i rama maszyny tworzone są ze stali. Wysoka jakość! Półautomatyczne obszywanie dziurek Dziurka wykonywana jest na wymiar guzika bez potrzeby obracania materiału.

dzięki temu gęstość obydwu stron dziurki jest identyczna. Automatyczny nawlekacz igły Maszyna do szycia samoczynny nawlekacz igły prosty i komfortowy w użyciu. Wyjątkowo niezbędny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

Oświetlenie diodami LED Maszyna jest wyekwipowana w diodowe oświetlenie LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!

regulowany docisk stopki Dzięki płynnej regulacji docisku stopki z łatwością będziemy szyć materiały cienkie i grube. Szycie podwójną igłą Możemy użyć do szycia podwójną igłę o najróżniejszych rozstawach 2,5 - 6,0 mm.

Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy. Wolne ramię Dzięki wąskiemu (wolnemu) ramieniu prosto naprawimy wąskie komponenty odzieży: rękaw, nogawkę spodni czy części odzieży dziecięcej. Pozycjonowanie igły Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która zezwala na skrupulatne szycie w trudnych miejscach.

stanowczo przydatna przy wszywaniu zamków albo lamowaniu taśmą. Duża przestrzeń pod stopką obfita przestrzeń pod stopką, zezwala na szycie grubszych tworzyw. Nie mamy problemu z szyciem wielu warstw. Jest to nad wyraz wygodne.

Łatwiej jest także szyć skórę czy dżins. Zatrzaskowe mocowanie stopek zezwala na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk, stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową stopkę i opuszczamy dźwignię.

Klik i stopka jest gotowa do szycia. Wygodny nożyk do obcinania nitki W obudowie znajduje się wygodny nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek. Możliwość wyłączenia ząbków Można wyłączyć (opuścić) ząbki, aby szyć innymi technikami.

bardzo przydatne przy haftowaniu lub pikowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału. Szycie wstecz Maszyna posiada funkcję szycia do tyłu. Na początku i końcu ściegu naciskamy przycisk "szycie wstecz" przez kilka sekund i zespajamy ścieg, zabezpieczając go przed pruciem.

Pełna siła wkłucia igły Elektronicznie sterowany regulator obrotów zapewnia stałą i pełną siłę wkłucia igły, niezależnie od prędkości z jaką szyjemy. Proste wybieranie ściegów szybki i przystępny wybór 21 ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru.

Do dyspozycji mamy ściegi użytkowe i przepiękne ściegi dekoratywne. Pięć lat gwarancji Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 5-letnią gwarancją. Świadczymy usługę serwisową w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi).

Wyposażenie charakterystyczne według instrukcji. Zapraszamy do zakupu igieł do szycia zróżnicowanych materiałów, dodatkowych szpulek oraz stopek do maszyny. Wszystko znajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Podobne produkty w kategorii Maszyny do szycia