Łucznik Everyday

chwilowy brak towaru

  • Producent: Łucznik
  • Kategoria: Maszyny do szycia
  • Moc: 24 W
MASZYNA DO SZYCIA ŁUCZNIK EVERYDAY
Łucznik EVERYDAY

Łucznik Everyday to maszyna stworzona z myślą o osobach początkujących, a także wszystkich tych, którzy poszukują miniaturowej maszyny, którązabrać ze sobą wszędzie. Maszyna Everyday jest bowiem pomniejszona względem pełnowymiarowych, tradycyjnych maszyn, dzięki temu jest lżejsza i łatwiejsza w przechowywaniu, zachowuje jednak całkowitą podstawową funkcjonalność maszyny do szycia. Prostota obsługi czyni ją łatwą do opanowania jeszcze poprzez dzieci. Maszyna ta zastosowane 16 programów szycia, które dostosowywane są pojedynczym pokrętłem. Nie sposób się pogubić! Funkcjonalność powiększa opcja szycia wstecznego, a także regulacja prędkości szycia, dzięki którejdopasujemy pracę maszyny do naszego poziomu umiejętności operowania materiałem. Naturalnie maszyna zaopatrzona jest we zastosowaną szufladkę na akcesoria, obcinacz nici oraz komfortową rączkę do przenoszenia, co widocznie usprawnia transport maszyny.

Maszyna Łucznik Everyday ma chwytacz rotacyjny, dotąd dostępny jedynie w maszynach wyższej klasy. Dzięki czemu pracuje cicho - lecz pewnie i precyzyjnie. Posiada oświetlenie pola pracy w formie diody LED. Maszyna Everyday pomimo kompaktowych wymiarów, jest w pełni poręczna - wspaniale nadaje się do drobnych poprawek krawieckich i rozwijania hobby. Co więcej, dzięki swym gabarytom, maszyna nieprzeciętnie nadaje się do zabrania jej ze sobą na weekend czy na wakacje, gdzie przyda się nie tylko do niepokaźnych reperacji podartych ubrań, lecz też będzie doskonałym sposobem na spędzenie deszczowego wieczoru - kreatywna zabawa dla Ciebie i Twojej pociechy!

Maszyna Everyday będzie w dodatku rewelacyjnym dodatkiem do pokoju każdego kreatywnego dziecka. Maszyną do szycia nie tylko dostarczy długich godzin nieprzeciętnej rozrywki, ale także wspomoże rozwój koordynacji wizualnie-ruchowej, zmysłu estetyki i wyobraźni. Maszyna poradzi sobie z przeszyciem bawełny, satyny oraz innych cienkich tworzyw. Pamiętaj jednak, iż jest to maszyna pomniejszona, o zredukowanej wadze, a co z tego wynika - silniku drobnej mocy. Nie należy więc szyć na niej ciężkich i grubych dzianin, gdyż może to doprowadzić do przeciążenia silnika i jego uszkodzenia. Maszyna dostarczana jest z kompletem wyposażenia uzupełniającego, w którym znajdują się pomiędzy innymi igły, ręczny nawlekacz i szpulki. Maszyna Everyday posiada 24-miesięczną gwarancję, a także instrukcję w języku polskim, z którą należy się zapoznać przed przystąpieniem do wykorzystywania sprzętu.

Funkcje
dane techniczne

Podobne produkty w kategorii Maszyny do szycia