• Producent: Singer
  • Kategoria: Maszyny do szycia
  • Wyświetlacz elektroniczny: nie
  • Szycie wstecz: tak
  • Ilość ściegów: 11

dobór spośród 11 ściegów W komplecie ściegów mamy 11 wybranych i szczególnie przydatnych ściegów użytkowych. Do dyspozycji mamy ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów. Znajdziemy także ściegi kryte, dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek).

innowacyjny chwytacz rotacyjny - staranność i wygoda Dzięki zaimplementowaniu wyjątkowo postępowego chwytacza rotacyjnego dokładność i precyzja realizowanych ściegów jest wyjątkowa. Maszyna pracuje cicho i miękko.

niezwykle wysoka kultura pracy! solidna, wytrzymała konstrukcja Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Wysoka, jakość wykonania! Półautomatyczne obszywanie dziurek Dziurka realizowana jest na wymiar guzika bez zapotrzebowania obracania materiału.

dzięki czemu gęstość obydwu stron dziurki jest identyczna. Samoczynny nawlekacz igły Maszyna do szycia samoczynny nawlekacz igły prosty w użyciu i miękko, komfortowo działający. Szczególnie potrzebny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

Oświetlenie diodami LED Maszyna jest zaopatrzona w diodowe oświetlenie LED. Nie rzuca ono cienia i jest nad wyraz podobne do naturalnego światła. Nie męczy oczu! dostosowywany docisk stopki Dzięki płynnej regulacji docisku stopki prosto będziemy szyć materiały cienkie i grube.

powiększamy docisk dla rodzaju jedwab, jersey i wtedy materiał jest precyzyjniej przesuwany poprzez ząbki. Docisk stopki to cecha droższych modeli urządzeń! Szycie podwójną igłą Możemy użyć do szycia podwójną igłę o różnorodnych rozstawach 2,5 mm, 4,0 mm, 6,0 mm.

Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy. Wolne ramię Dzięki wąskiemu ramieniu prosto naprawimy wąskie komponenty odzieży: rękaw czy nogawkę spodni czy komponenty odzieży dziecięcej. Pozycjonowanie igły Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która zezwala na staranne szycie w nieprzystępnych miejscach.

szczególnie przydatna przy wszywaniu zamków albo lamowaniu taśmą. Obfita przestrzeń pod stopką obszerna przestrzeń pod stopką, pozwala na szycie grubych i ciężkich materiałów. Jest także nad wyraz komfortowe. Nie ma problemu z szyciem wielu warstw materiału.

Łatwiej jest też szyć skórę czy dżins. Zatrzaskowe mocowanie stopek umożliwia łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową i opuszczamy dźwignię stopki.

Nastąpi automatyczny "zatrzask" i stopka jest gotowa do wykorzystania. Wygodny nożyk do obcinania nitki W obudowie znajduje się komfortowy nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek. Możliwość wyłączenia ząbków Można wyłączyć (opuścić) ząbki, żeby szyć innymi technikami.

niezwykle przydatna przy haftowaniu z ręcznym prowadzeniem materiału. Szycie wstecz Maszyna ma funkcję szycia do tyłu. Na początku i końcu ściegu naciskamy szycie wstecz poprzez kilka sekund i zespajamy ścieg zabezpieczając go przed pruciem.

Proste wybieranie ściegów szybki i przystępny wybór 11 ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru. Do dyspozycji mamy najmocniej przydatne ściegi użytkowe Specjalny transporter materiału Specjalny, 7-punktowy mechanizm transportu materiału.

Dwa lata gwarancji Maszyna objęta jest dwuletnią gwarancją w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi). Oznacza to, że odbieramy i dostarczamy maszynę bezpośrednio do miejsca zamieszkania bezpłatnie Wyposażenie charakterystyczne według instrukcji.

Zapraszamy do zakupu igieł do szycia różnych materiałów, dodatkowych szpulek, a także stopek do maszyny. Wszystko wynajdziecie Państwo w kategorii "Akcesoria"

Podobne produkty w kategorii Maszyny do szycia