Dziecięcy materac piankowy Hevea Duo Activia 60x120, Hevea

chwilowy brak towaru

  • Producent: Hevea
  • Kategoria: Materace dziecięce
  • Wymiary: 60 x 120 cm
  • Rodzaj: piankowy
Dwuwarstwowy, piankowy materac dziecięcy Hevea Duo Activia 60x120.

Wkład z dwuwarstwowej, pianki ACTIVIA. Płyta wysokoelastyczna 4 cm + płyta wysokoelastyczna o podwyższonej twardości 4 cm, 1 strefa twardości. Poszczególne warstwy energicznie włączają się w tworzenie podparcia dla kręgosłupa wraz ze wzrostem dziecka.

Pikowany pokrowiec materaca uszyty został z dzianiny Medica albo Aegis Natural Care.

AEGIS NATURAL CARE – to jedna z najmocniej higienicznych dzianin materacowych. Wykorzystuje nowoczesne rozwiązania zaawansowanej technologii medycznej w postaci „tarczy ochronnej” czyli powlekania dzianiny antymikrobiotyczną, a także antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się warstwą chroniącą przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami. Apretura staje się częścią materiału, pozostaje na powierzchni, na którą pozostała nałożona przez cały okres żywotności tej powierzchni.

użycie w pokrowcu materaca technologii Aegis nadaje jej funkcje ochronne i profilaktyczne. Produkt wytworzony w technologii Aegis Microbe Shield jest pro zdrowotny, przyjazdny dla ludzi, zwierząt i środowiska. Działanie selektywne wobec niechcianych mikroorganizmów stawia AEGIS na czele dzianin antyalergicznych. Tkanina HEVEA AEGIS Natural Care jest bezzapachowa, miękka, niepodatna na mycie i wielokrotne pranie. Można prać w temp. Do 60 st.C. Certyfikat Eko-Tex kanon 100. Skład: bawełna 30%/poliester 70%, apretura AEGIS

Wszystkie wykorzystane materiały mają atest EKO-TEX. Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka.

Materac w całości antyalergiczny.

całkowita wysokość materaca ok. 10cm.

Podobne produkty w kategorii Materace dziecięce