• Producent: Hevea
  • Kategoria: Materace dziecięce
  • Wymiary: 60 x 120 cm
  • Rodzaj: piankowy
Materac Piankowy Duo Activia
Materac Duo Activia to oryginalne połączenie pianek wysoko elastycznych o dwóch odmiennych twardościach/sztywnościach. Dzięki takiemu połączeniu ten towar idealnie nadaje się dla dzieci w okresie niemowlęcym (strona twardsza) jak i po niemowlęcym (strona miększa).
warstwa twarda: trafna na wczesny okres niemowlęcy, intensywnie wspomaga właściwy rozwój niedużego dziecka od pierwszych chwil po narodzinach, nie narażając równocześnie delikatnego jeszcze kręgosłupa maluszka na nieprawidłowe rozwijanie się. Twarda strona zalecana jest dla niemowląt do ukończenia 8-9 go miesiąca życia.
przeciętnie twarda: bardziej rozciągliwa strona materaca umożliwiająca coraz obszerniejszemu i cięższemu dziecku dobre ułożenie ciała w trakcie snu. Większa elastyczność i trwałość tej warstwy wspomaga energiczność ruchową dziecka, powodując że materac daje komfort, wygodę i właściwe ułożenie ciała w trakcie snu, odpoczynku czy zabawy.
Pianka wysoko rozciągliwa użyta do produkcji materaca Duo Activia zapewnia odpowiednią cyrkulacje powietrza, co jest niezmiernie ważne dla zdrowia minimalnego dziecka. Towar ten posiada pozytywna opinie Instytutu Matki i Dziecka. Odcień pianki może się różnić od koloru pianki widocznej na zdjęciu, nie wpływa to zupełnie na jakość materaca.
Do wyboru pokrowiec (kliknij detale):
1. Aegis Natural Care
2. Medica
Waga materaca 2,5kg (120/60 cm)-3,5 kg (130/70, 140/70), 5 kg (160/70). Wysokość około 8-9 cm. Materac 160/70 wykonany z płyt o grubości 5 cm każda, całkowita wysokość materaca tym wymiarze -11 cm. Pozytywna Opinia Instytutu Matki i Dziecka.
UWAGI: materac dwustronny, strona twarda asygnowana dla niemowląt do 8-9 miesiąca, następnie materac należy obrócić stronami, strona średnio twarda - powyżej 8-9 miesiąca. Możliwość wykonania rozmiarów nietypowych. Nie zginamy i nie zwijamy do transportu i przechowywania.
GWARANCJA: 2 lata
WAGA DZIECKA: do 30 kg
TWARDOŚĆ: H2 (średnio - twardy)/H3 (twardy)
WYSOKOŚĆ: 8-9 cm

Podobne produkty w kategorii Materace dziecięce