Lionelo Mata edukacyjna anika 2w1 niebiesko-żółta (5902581654175)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Lionelo
  • Kategoria: Maty edukacyjne
Mata Edukacyjna Lionelo Anika

Najbogatszy pakiet w tym przedziale cenowym! Najchętniej wybierana poprzez rodziców.


poprawny rozwój maluszka

Tummy time

Do zestawu oprócz zabawek dołączana jest na dodatek specjalna poduszka do leżenia na brzuszku. Dzięki niej maluszek może podczas zabawy wzmocnić mięśnie ramion i pleców, co przygotuje go do samodzielnego siadania. Poduszka może być jeszcze użytkowana jako stabilizator w wózkach, bujaczkach i krzesełkach.

Stymulacja sensoryczna
Dzieci w pierwszych miesiącach życia odkrywają świat zwykle za pomocą wzroku i dotyku. Paula zaznajomi maluszka z kształtami i kolorami, przez co zadba o rozwój jego koordynacji ruchowej, wzrokowej, a także orientacji przestrzennej.

Nauka poprzez zabawę
Dziecko sięgając po zabawki wzmacnia mięśnie, ćwiczy dobry chwyt i udoskonala zdolność utrzymywania główki w określonej pozycji.

Interaktywna książeczka
Na szczególną uwagę zasługuje dołączona do zestawu specjalna książeczka, która oprócz barwnych obrazków zawiera także bezpieczne dla maluszka lusterko i piszczałkę. Książeczkę można swobodnie odczepiać od maty, dzięki czemu dziecko może wziąć swoją ulubioną zabawkę w dowolne miejsce.

Więcej niżeli zwykła mata
2 w 1: mata i kojec
Dzięki podnoszonym bokom i rzepom umieszczonym na rogach matę można w kilka sekund zmienić w wygodny kojec, który posłuży jako centrum zabaw maluszka w ciągu dnia.

Zabawki
Bogaty komplet zabawek rozwija zdolności motoryczne i manualne. Zabawki o przeróżnych kształtach i kolorach posiadają dodatkowe funkcje - poszczególne komponenty szeleszczą przy dotyku, piszczą i grzechoczą, co przyciąga uwagę maluszka. Do zestawu dołączony jest na dodatek bezpieczny gryzaczek oraz rozciągliwe lusterko.

Sznur z grzechotkami
Anika jest wyekwipowana w rozciągliwy sznur z kolorowymi grzechotkami. Zapewnia to dziecku dodatkową zabawę, a system klipsów zezwala na montaż w innych miejscach - np. Przy kojcu lub łóżeczku turystycznym.

Poznawanie świata
Mata pokazuje przyjazny świat przyrody. Wzór został zaprojektowany w taki sposób, aby dziecko podczas zabawy uczyło się rozpoznawania zwierząt.

Bezpieczna przestrzeń
Brak ostrych krawędzi
Anika jest tworzona z miłego w dotyku, miękkiego materiału. Brak twardych oraz ostrych krawędzi.

komfortowe podłoże
Miękkie i grube wypełnienie zagwarantuje odpowiednią izolację od podłogi. Dzięki czemu maluszkowi będzie ciepło choćby w trakcie zabawy na zimnej powierzchni. W okresie wiosenno-letnim mata może być wykorzystywana także na zewnątrz.

Sprawdzona jakość
Anika została poddana wieloetapowej weryfikacji - przeszła równocześnie szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym – Bureau Veritas. Pełna zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 71

Wygoda dziecka i rodzica
szybkie rozkładanie
Ustawienie maty jest bardzo proste i zajmuje zaledwie chwilę.

Łatwe czyszczenie
Materiał maty jest nie tylko miły w dotyku,w dodatku wytrzymały na przetarcia i wyjątkowo łatwy w czyszczeniu. Możliwość prania ręcznego w temperaturze do 30 stopni.

dostosowanie do dziecka
Boki maty można unosić i opuszczać, a pałąki montować w najróżniejszych konfiguracjach. Możliwa jest także zmiana kolejności zabawek na uchwytach – z Aniką zabawa nigdy nie jest monotonna!

Posumowanie:

Rozwija zmysły i zdolności manualne
Funkcja kojca– odpinane boki
Specjalna poduszka do leżenia na brzuszku (tummy time)
Żywa kolorystyka stymulująca zmysł wzroku
Zabawki, grzechotki, gryzaki i lusterko
Spód maty produkowany z grubego, izolującego materiału
Interaktywna książeczka w zestawie
pokaźny rozmiar maty: 115 x 110 x 53 cm

Wysoką jakość, bezawaryjność i bezpieczeństwo towaru Anika potwierdza przyznany atest Bureau Veritas. Artykuł spełnia dyrektywy normy EN 71. Dodatkowo potwierdza to specjalny komplet Lionelo Assistance. Więcej o zestawie Lionelo Assistance wyszukasz w filmie na YouTube pod adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=sgZbfDVV9Ok


Specyfikacja Maty Edukacyjnej Anika:

rodzaj I rodzaj materiałów: 100% Polyester / ABS plastic / PC - lusterko
wymiar URZĄDZENIA: 115 x 100 x 53 cm
wymiar KARTONU: 67 x 85 x 57,5 cm
wymiar URZĄDZENIA ZBIORCZEGO: 70 x 52 x 68 cm
WAGA URZĄDZENIA W OPAKOWANIU: 1,5kg
WAGA KARTONU ZBIORCZEGO:
PRZYWIESZANE ZABAWKI: TAK
ILOSC ZABAWEK: 7 + poduszka + lusterko + linka z kulkami
UCHWYTY NA ZABAWKI NA PAŁĄKACH: TAK
GRUBOŚĆ MATY: 4mm
PRZEDZIAŁ WIEKOWY: 0+

Skład zestawu Mata edukacyjna Anika:
MATA
2 x PAŁĄK
4 ZABAWKI WISZĄCE
LUSTERKO
PODUSZKA
3 ZABAWKI PRZY PODUSZCE
SZNUR Z GRZECHOTKAMI

rozmiary Maty Edukacyjnej ANIKA:

Podobne produkty w kategorii Maty edukacyjne