Adler AD 4205 Ocena produktu:

od 53,06 PLN

oszczędzasz do 18%

  • Producent: Adler
  • Kategoria: Miksery
  • Rodzaj: ręczny
  • Moc: 300 W
  • Kolor: zielony, biały, czarny, stalowy
Oferty (4)
Opis produktu

Jak zamieszasz tak ubijesz Opłaca się kupować mały ręczny mikser? To pytanie często słyszymy w naszym sklepie. Czy nie lepiej nabyć porządny robot kuchenny z wieloma funkcjami? I jak brzmi nasza odpowiedź?na ogół ci, którzy maja pokaźne kuchenne roboty to i tak na dodatek przychodzą i kupują te nieduże podręczne.

A dlaczego tak się dzieje? Bo jeżeli musisz tylko ubić pianę z paru jajek, lub ukręcić ciasto na murzynka i masz do tej pięciominutowej roboty odpalać kombajn to kończy się na ręcznym ubijaniu trzepaczką.

Te składanie i wyciąganie i mycie sporej maszyny przyprawia o zniechęcenie. A tak, wydobywasz minimalny sprytny mikserek dwie końcówki i dajesz czadu z pianą. Chwila zabawy i sekunda mycia. Dlatego tak dużo osób kupuje ręczne miksery.

A jak ręczny mikser, to tylko od Adlera. Jakie funkcje ma ręczny mikser Adler 4205? Ten praktyczny mikser od Adlera ma moc 300 Wat i pięć prędkości do wyboru. Ponadto ma przycisk turbo, który pomaga przy tych bardzo wytrzymałych masach.

Możesz nim ubijać pianę, wymieszać ciastoszybko utrzeć te gęstsze masy bez ryzyka awarii. Do wyboru są dwa rodzaje mieszadeł, do ubijania i do ucierania. Nieskomplikowane mocowanie i tak samo łatwe wyjmowanie.

Ten mikser to rzecz potrzebna w kuchni każdego wielbiciela własnoręcznie pieczonych ciast i ciasteczek. Biało -czarna kolorystyka nie będzie się gryzła z żadnym wystrojem w każdej kuchni. I zwracamy uwagę na to, że ten mikser jest nie tylko praktyczny i pięknie tworzony lecz do tego jest szczególnie wytrzymały i posłuży nam długie lata.

Funkcje miksowanie Ubijanie piany Zagniatanie ciasta

Podobne produkty w kategorii Miksery