Beko HMM7350 Ocena produktu:

od 129,99 PLN

  • Producent: Beko
  • Kategoria: Miksery
  • Rodzaj: ręczny
  • Ilość prędkości: 5
  • Moc: 350 W
  • Kolor: srebrny
Oferty (2)
Opis produktu

DESIGNERSKI I KOMPAKTOWY Jeśli jesteś zakręcony na punkcie domowego pieczenia, to mikser BEKO HMM7350DX będzie najlepszy dla Ciebie. Z mikserem Beko za każdym razem masz gwarancję komfortu użytkowania i genialnych efektów kuchennych eksperymentów.

stosowna moc 350 W zapewnia prędkie ubijanie piany, miksowanie komponentów i wyrabianie ciasta. WZORNICTWO stylowy korpus miksera BEKO HMM7350DX stworzony z wysokiej jakości stali rdzoodpornej o wyjątkowym kolorze ''Dark Inox'' będzie ozdobą każdej kuchni.

Łącząc piękne z pożytecznym dodaliśmy poręczny, antypoślizgowy uchwyt wraz z wygodnymi w obsłudze przyciskami, które ułatwiają codzienne użytkowanie. TRYBY PRACY 5-stopniowa regulacja obrotów wraz z osobną funkcją turbo i podświetleniem LED umożliwi Ci zrealizowanie każdego kulinarnego pomysłu.

starczy JEDEN PRZYCISK Wszystko już zmiksowane? Jednym przyciskiem ekspresowo zdemontujesz końcówki i jednym ruchem ręki włożysz je do zmywarki, pozostawiając kuchnię czystą i schludną. CZYSZCZENIE Na komfort używania wpływa też to, ile czasu poświęcasz jego czyszczeniu.

Końcówki do mieszania i do ubijania prosto umyjesz w zmywarce, ponieważ wytworzone są ze stali rdzoodpornej. Nietrudne PRZECHOWYWANIE Kompaktowy wymiar miksera BEKO HMM7350DX i niska waga ułatwiają komfortową obsługę.

Dzięki zrównoważonej konstrukcji urządzenia możesz je przechowywać także w pozycji pionowej....

Podobne produkty w kategorii Miksery